داخلی صفحه اردبیل خبر
 
عصر امروز انجام شد
دیدار مسؤولان اردبیلی با خانواده شهید شاخص ورزش کشور شهید اعلمی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۰
جمعی از اعضای ستاد بزرگداشت شهدای ورزشکار به دیدار اعضای خانواده شهید شاخص ورزش کشور اسماعیل اعلمی رفتند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی که عصر امروز و به همت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، ورزش و جوانان و جامعه بسیج ورزشکاران در محله علی‌آباد اردبیل برگزار شد، مسؤولان و جمعی از ورزشکاران با حضور در منزل شهید شاخص ورزش کشور جهان پهلوان اسماعیل اعلمی با پدر و سایر اعضای خانواده او دیدار کرده و از آنها دلجویی کردند.
در این دیدار که جمع زیادی از مسؤولان و ورزشکاران نیز حضور داشتند، رئیس جامعه بسیج ورزشکاران استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره 184 ورزشکار شهید استان و در سرسلسله آنها شهید اسماعیل اعلمی اظهار کرد: ما خوشحالیم که فرزندان رشیدی از این مرز و بوم که خود اهل ورزش بودند، مسیر شهادت را انتخاب کردند تا در سخت‌ترین روزهای این ملت در مجاهدتی بی‌نظیر صفحه‌ای ارزشمند از ایثار، گذشت و شهادت را به نمایش بگذارند.
محمد جواد بیدار تصریح کرد: قرار است فردا ساعت 9 صبح یادواره شهدای ورزشکار استان اردبیل به تعداد 184 شهید با محوریت شهید شاخص ورزش کشور اسماعیل اعلمی با حضور میهمانانی از کشور و کلیه ورزشکاران هیأت‌های ورزشی در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل برگزار شود تا بتوانیم یاد و خاطره این شهدای وارسته را گرامی بداریم.
وی یکی از خصلت‌های شهدای ورزشکار را تواضع در عین توان جسمی و بدنی و تندرستی در مسیر انجام ورزش‌های انفرادی و اجتماعی اعلام کرد و گفت: شهدای ورزشکار ما به آموزه‌های دینی و اعتقادی آراسته هستند و در عرصه جهاد و شهادت بی‌نظیرترین صحنه‌های ایثار و گذشت را خلق کردند.
رئیس جامعه بسیج ورزشکاران استان با بیان اینکه حضورمان در منزل شهید اعلمی تنها برای ارج نهادن به حرمت و عظمت این شهید وارسته عرصه ورزش و ادای دین به خانواده آنهاست، افزود: ما همواره خودمان را ملزم به حمایت و همراهی خانواده‌های شهدا می‌دانیم.
در این دیدار قدرت‌الله اعلمی پدر شهید اسماعیل اعلمی نیز به یکی از برجسته‌ترین ویژگی شهید اعلمی اشاره کرد و ادامه داد: اسماعیل همواره مقید به برپایی نماز اول وقت بود و همیشه برای ما تداوم راه عزتمندانه امام حسین (ع) و ائمه اطهار (ع) را توصیه می‌کرد.
یادواره پهلوان شهید اسماعیل اعلمی و بزرگداشت 184 شهید ورزشکار استان ساعت 9 صبح روز دوشنبه 26 مهر ماه در محل حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل برگزار می‌شود.
انتهای پیام/62006/ج30/
 
کد مطلب: 183325
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...