داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
ورزشکاران اخلاق و سیره پاک شهید اعلمی را الگوی خود قرار دهند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۴
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شایسته است ورزشکاران ما امروز در عرصه‌های قهرمانی و پهلوانی سیره و سلوک شهیدانی همچون اسماعیل اعلمی را الگوی خود قرار دهند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار جلیل بابازاده عصر امروز در نشست اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای ورزشکار با محوریت شهید اعلمی در دفتر امام جمعه اردبیل اظهار کرد: شایسته است ورزشکاران ما امروز در عرصه‌های قهرمانی و پهلوانی سیره و سلوک شهیدانی همچون اسماعیل اعلمی را الگوی خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: شهید اسماعیل اعلمی در رشته وزنه‌برداری در کنار قهرمانی‌های متعدد توانست در عرصه‌های ورزشی، اجتماعی و حتی فردی نمایشی از اخلاق، اخلاص در عمل و همچنین جوانمردی را مورد توجه قرار دهد که ورزشکاران نمونه ما در رشته‌های مختلف ورزشی می‌توانند چنین راه و سیاقی را با افتخار تمام طی کنند.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با سرسختی تمام تلاش می‌کنند تا به هر شکل ممکن دستاوردهای انقلاب اسلامی را از فرهنگ ایثار و شهادت گرفته تا فرهنگ والا و ارزشی اعتقادات ناب مخدوش کنند، گفت: آنچه که باید با هوشیاری و بصیرت ملت مورد توجه قرار گیرد، حرکت‌های خبیث دشمن است که می‌توان آنها را در نطفه خفه کرده و زمینه اعتلای ارزش‌های نظام اسلامی را فراهم کرد.
بابازاده افزود: قدرت بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران برگرفته از اندیشه‌های دینی، اعتقادی و الهی است که هیچ وقت رنگ نمی‌بازد بلکه قطعاً با برگزاری یادواره‌ها، نشست‌ها و همایش‌ها می‌توانیم این سیره و سلوک را به شایستگی به نسل‌های آینده انتقال دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما امروز در حساس‌ترین مقطع بعد از ناکام گذاشتن دشمن در عرصه‌های مختلف در یک جنگ فرهنگی نرم با دشمن تمام عیار خبیثی مقابله می‌کنیم که قصد و هدف آنها ایجاد انحراف در مسیر اندیشه نورانی و اعتقادات و باورهای مردم است که اگر تدبیری نداشته باشیم، قطعاً در این مسیر با ناکامی‌هایی روبه‌رو می‌شویم.
بابازاده اضافه کرد: باید به سمتی حرکت کنیم تا دشمنان نتوانند افکار و اندیشه‌های خود را به هر شکل ممکن در این سرزمین الهی پیاده کنند که در این باب تنها راه ما تبعیت از راه و آرمان شهدایی است که هیچ وقت اصالت آن مخدوش نمی‌شود.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با ابراز خرسندی از برگزاری یادواره شهید اعلمی به عنوان شهید شاخص کشور و 184 شهید ورزشکار استان در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل در 26 مهر ماه ادامه داد: ‌با حضور مسؤولان کشوری و استانی قرار است این یادواره به شکل مناسب برگزار شود.
انتهای پیام/62001/پ/ن30/
 
کد مطلب: 183326
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...