کلینیک مددکاری شاهد و ايثارگر بابل راه اندازي شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۱
 
به گزارش «ايثار»کلینیک مددکاری شاهد و ايثارگر شهرستان بابل با هدف ارائه خدمات مددکاری به به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در مراسمي با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و معاون اداره كل مددكاري اجتماعی و مشاوره بنياد مركز، 26 مهر ماه 95 راه اندازي شد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در مراسم افتتاح اين مركز در جمع مددكاران و مشاوران بنياد با اشاره به اينكه کلینیک مددکاری شاهد و ايثارگر بايد كار عملياتي انجام دهد، اظهار داشت: مددكاران و مشاوران بنياد بايد هنر خود را در حل مسائل ايثارگران به كار گرفته و مشكلات جامعه هدف را با دقت و ظرافت شناسايي، آسيب شناسي و طبقه بندي كنند و مشاوره فردي و گروهي را جدي بگيرند.
رضايي با بيان اينكه بنياد آماده ارائه خدمات مددکاری به ايثارگران است افزود: مددكاران بايد با تمام توان فكري و ظرفيت هاي موجود، در جهت توانمند سازي ايثارگران تلاش و در جهت رفع موانع و مشكلات ايثارگران عزيز فعالیت کنند.
روحاني معاون اداره كل مددكاري بنياد مركز، طي سخناني گفت: کلینیک مددکاری شاهد و ايثارگر بابل چهارمين كلينيك سطح كشور است كه امروز در مازندران راه اندازي شد.
معاون اداره كل مددكاري بنياد مركز ضمن تشكر از مدير كل بنياد مازندران در تسريع راه اندازي اين مركز گفت: تاكنون كلينيك مشاوره شاهد و ايثارگر در استانهای اصفهان، لرستان و همدان و مازندران به بهره برداري رسيد.
روحاني تفكيك كار  حرفه ای مددكاري از كار اداری ساماندهي و توانمندسازي ايثارگران، را از اهداف راه اندازی این کلینیک بر شمرد.
در ادامه از بخش هاي مختلف اين مركر شامل: پذيرش، روان شناسي باليني و ...بازديد شد.
در اين مراسم معاون تعاون بنیاد استان، ریيس اداره امور ويژه بنياد مركز، ریيس بنياد شهيد و امور ایثارگران بابل، مسئولان، مددكاران و مشاوران بنياد ستاد استان و شهرهاي همجوار حضور داشتند.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 183449
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...