داخلی صفحه مازندران خبر
 
ملاقات عمومي با شركت 110 ايثارگر در بنياد مازندران برگزارشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۴
ملاقات عمومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه بيست و هفتم مهر ماه در دفتر مدير كل( ساختمان شماره يك اين اداره كل) برگزارشد
ملاقات عمومي با شركت 110 ايثارگر در بنياد مازندران برگزارشد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،ملاقات عمومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه بيست و هفتم مهر ماه در دفتر مدير كل( ساختمان شماره يك اين اداره كل) برگزارشد.

خانواده هاي معظم شهدا،جانبازان و آزادگان استان به صورت حضوري با مدير كل بنياد مازندران ديدار و مشكلات عديده خود را با وي مطرح نمودند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ملاقات عمومي طي گفتگويي اظهارداشت: روان سازي خدمات،خدمت رساني سريع تر و بيشتر،تكريم از ايثارگران،بررسي مشكلات ، ارائه راهنمايي هاي لازم را از اهداف ملاقات عمومي در بنياد مازندران برشمرد.

وي تصريح كرد:در ملاقات عمومي عمده مسائل جامعه هدف در بخش درماني،اشتغال،تسهيلات،آموزش و...بررسي و رسيدگي مي شود.

رضايي افزود: نوع رفتار و نحوه خدمت ما نسبت به ايثارگران بايد محترمانه و در شأن و جايگاه اين عزيزان باشد و به گونه اي خدمت كنيم كه ايثارگر هيج دغدغه و نگراني نداشته باشد .

گفتني است معاونان و مركز مراجعات و ارتباطات بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران نيز پاسخگوي درخواست هاي خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران بودند.

در ملاقات عمومي امروز ، تعداد 110 تن از ايثارگران عزيز مازندران (( والدين، همسران و فرزندان شهدا،جانبازان و آزادگان)) از شهرهاي غرب،مركزي و شرق استان شركت كردند.

استان مازندران ده هزار و 400 شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.

انتهاي پيام/

 

 

کد مطلب: 183523
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...