داخلی صفحه اردبیل خبر
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان در اردبیل:
پیروی از مکتب شهدا یأس استکبار جهانی را به دنبال دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۹
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: توجه به اهداف گرانقدر شهدا و تقویت باورهای دینی در نسل جوان سبب یاس و ناامیدی استکبار جهانی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور بسیج اردبیل اظهار داشت: پرورش صفت حریت و آزادگی در بین مسلمانان و تقویت روحیه ایستادگی در برار طاغوت‌های زمان نشان از قدرت مردم مسلمان دارد و بیانگر این است که ظلم و ستم هرگز با سکوت مسلمانان مواجه نمی‌شود بلکه بر قدرت و قوت ایستادگی‌شان می‌افزاید.
وی تصریح کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس با تاسی از مکتب و مسلک امام حسین‌(ع) در برار ظلم و ستم ایستادند و از جان و مال خویش گذشتند به طوری که پیروی از راه شهدا و تقویت روحیه ایستادگی و غیرت در تداوم قیام ماندگار کربلاست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان بیان کرد: در حال حاضر با وجود هجمه‌های سنگین فرهنگی از سوی استکبار جهانی، عملکرد انسان‌های آزادی خواه و با غیرت در مقابل این هجمه‌ها بیانگر اعتقادات دینی و اسلامی قدرتمند است و نیاز  است این باورها روز به روز محکم‌تر شوند تا شاهد ناامیدی ترفندهای شیطانی استکبار جهانی باشیم.
سردار نقدی با اشاره به استقبال خانواده ها و دانش‌آموزان از اردوهای راهیان نور افزود: با توجه به اشتیقاق نسل حاضر برای بازدید از مناطق جنگی اردوهای راهیان نور فرصت مناسبی است تا دانش‌آموزان را با اهداف شهدای والامقام آشنا کنیم و آن‌ها را با فرهنگ شهادت مانوس کنیم.
وی اظهار کرد: شهادت بلندترین درجه انسانیت و کمال است به طوری که انسان از تمام تعلقات دنیوی می‌گذرد و آگاهانه در راه خدا به پیکار با دشمنان می‌رود و مشتاقانه جان خود را در راه حق تقدیم می‌کند و در این راستا ترویج فرهنگ شهادت برای حفظ آزادگی و عدالت لازمه اقتدار حکومت اسلامی است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: تاریخ با شکوه انقلاب اسلامی شاهد فداکاری‌های دانش‌آموزان بسیاری یوده و یاد و نام شهدای شاخص دانش‌آموز همیشه در ذهن‌ها ماندگار خواهد بود.
سردار نقدی افزود: تاکنون 100 هزار نفر از دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور اعزام شده‌اند و طبق برنامه پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال نزدیک به یک میلیون از دانش‌آموزان را به این اردوها اعزام کنیم چراکه راهیان نور فرصتی بسیار بزرگ است تا بتوانیم با روحیات شهدا آشنا شده و آن را در زندگی شخصی و اجتماعی خود به کار بریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 183568
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...