داخلی صفحه ایلام خبر
 
مقام نخست طرح نهضت قرآنی استان ایلام به بنیاد شهید و امور ایثارگران بدره رسید
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
ایلام - ایرنا - مقام نخست طرح نهضت قرآنی استان ایلام با جلب مشارکت 61 و 13 دهم درصدی جامعه ایثارگری به بنیاد شهید و امور ایثاگران شهرستان بدره رسید.
مقام نخست طرح نهضت قرآنی استان ایلام به بنیاد شهید و امور ایثارگران بدره رسید
 
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثاگران بدره گفت: طرح نهضت قرآنی در ایام محرم و با هدف آشنا کردن بیشتر خانواده های شاهد و ایثارگر با فرهنگ قرآنی و ترویج و توسعه این فرهنگ در جامعه هدف برگزار شد.
کرم فرجی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت فرهنگ قرآنی در جامعه اظهار کرد: 20 نفر از جامعه تحت پوشش این نهاد در رشته های مختلف قرآنی شناسایی شده و تحت آموزش های لازم قرار گرفتند تا در مسابقات مختلف حفظ، قرائت و تفسیر مفاهیم در بخش استانی و کشوری حضور یابند.
وی آشنایی با قرآن را انسان ساز دانست و افزود: تمام مفاهیم لازم برای سعادت بشری در مفاهیم ارزشمند این کتاب الهی نهفته است و همه افراد جامعه لازم است با تدبر در تفاسیر انجام شده، راه درست زیستن و کسب معارف بلند انسانی و اجتماعی را کسب کنند.
فرجی با بیان اینکه شهرستان بدره 60 شهید والامقام و 15 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است، تاکید کرد: 150 نفر نیز به عنوان خانواده جانبازان تحت پوشش این نهاد قرار دارند.
شهرستان بدره در 87 کیلومتری ایلام دارای 2 بخش مرکزی و هندمینی است.
کد مطلب: 183798
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...