بیش از هزار معتمد معین در خراسان رضوی فعال هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰
 
به گزارش «ایثار»، صدیقه خدیوی در نشست اعضای شورای هماهنگی معتمد معین که در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تشکیل شد، اظهار کرد: معتمد معین یک گروه داوطلبانه در کنار بنیاد است که با ظرفیت و پتانسیل بالایی که دارد می تواند در راستای اهداف متعالی بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالیت کند.
وی ادامه داد: طرح سپاس بخش کوچکی از فعالیت های معتمد معین است که در اجرای این فعالیت به بنیاد کمک می کنند.
خدیوی با بیان اینکه تمامی فعالیت های معتمد معین داوطلبانه است بیان کرد: خدمات معتمدین معین مشخص و صریح است اما نیاز است با توجه به امکانات و ظرفیت های بنیاد برای معتمدین معین برنامه ریزی مناسبی کرد.
وی با اشاره به اینکه شناسایی و کاهش آسیب های اجتماعی، یکی از مهم ترین دغدغه های مددکاران بنیاد است، گفت: معتمدین معین بهتر است در این زمینه آموزش دیده تا بتوانند به نحو شایسته به ایثارگران خدمت کنند.
همچنین در این مراسم حسین غیاثی نژاد رییس اداره مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی بیش از هزار نفر معتمد معین دارد که در ارائه خدمات رسانی مناسب به خانواده های شاهد و ایثارگر به این نهاد کمک می کنند.
وی خاطرنشان کرد: معتمد معین یک سرمایه اجتماعی است که باید در حفظ و استفاده بهینه از این سرمایه تدابیر درست اندیشیده شود تا بتوانیم در ارائه خدمات به خانواده شاهد و ایثارگر و مردم در جامعه موفق باشیم.
رییس اداره مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: عملکرد و فعالیت اعضای معتمد معین در کنار نقاط قوت نقاط ضعفی نیز دارد که باید این فعالیت به صورت جدی مورد بررسی قرار گیرد زیرا در برخی مواقع مدیران به دلیل مشغله های فراوان توان همکاری با اعضای معین را ندارند و یا اعضای معین انتظارات و توقعاتی بیش از توان بنیاد  دارند.
وی ادامه داد: خواسته ها و نیازهای خانواده های شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس بسیار متفاوت است باید برای خانواده های شهدای مدافع حرم تدابیر جدیدی ایجاد شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 185012
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...