داخلی صفحه لرستان خبر
 
سردار غیاثی راد:
نام پرافتخار ايران اسلامي در دنيا نشات گرفته از فداکاري شهدا و ايثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴
معاون فرهنگي و مسئول روابط عمومي و ارتباطات رزمندگان غرب و شمال غرب كشور در ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: نام پرافتخار ايران اسلامي در دنيا نشات گرفته از فداکاري شهدا و ايثارگران است
نام پرافتخار ايران اسلامي در دنيا نشات گرفته از فداکاري شهدا و ايثارگران است
 
 به گزارش "ایثار لرستان" به نقل از ایسنا سردار غیاثی‎راد، مسئول روابط عمومي و ارتباطات رزمندگان غرب و شمال غرب كشور در ستاد كل نيروهاي مسلح: در  ديدار با سردار قنبري فرمانده انتظامي و سردار كشكولي فرمانده سپاه لرستان با بيان اينکه راه شهدا، راه دفاع از انقلاب و ولايت است، افزود: تبعيت و حرکت در مسير آرمان و اهداف شهدا، موجب پيروزي ايرانيان در تمامي عرصه‎ها شد.
وی با بيان اينكه سرافرازي کشور ايران، مديون فداکاري و ازخودگذشتگي شهدا و ايثارگران در دوران دفاع مقدس است، اضافه کرد: بايد با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ايثارگر باشیم که در دفاع از ارزش‎هاي اسلامي همواره پيشگام بودند.
غياثي‎راد ادامه داد: اين خانواده‎ها، مايه افتخار جامعه، ميراث‎داران انقلاب اسلامي و سرمايه‎هاي معنوي کشور به شمار مي‎روند و خدمت به آنها افتخاري بسيار بزرگ محسوب مي‎شود، چرا که هرچه در راه تکريم خانواده‎هاي معظم شاهد و ايثارگر تلاش شود کم است.
این مقام مسئول با بيان اينکه افتخار ما خدمت به مردم به ويژه خانواده معزز شهدا و ايثارگران است، بيان کرد: ديدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران براي مسئولان روحيه‎بخش و موجب پشت‎گرمي، تلاش و فعاليت بيشتر است.
وی با تقدير و تشکر از صبر و استقامت خانواده‌هاي شهداء و جانبازان، ديدار با آنان را کمترين سپاسگزاري از جامعه ايثارگران دانست و افزود: پيمودن پله‎هاي پيشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ايران در دنيا مديون ايثارگري‌ها و فداکاري‌هاي شهداء و جانبازان است.
غیاثی‎راد در پايان ضمن تقدير و تشكر از سردار قنبري فرمانده انتظامي و سردار كشكولي فرمانده سپاه لرستان، در راستاي خدمات‎رساني و توجه ويژه و خاص آنان به خانواده‎هاي معظم شهدا و ايثارگران، لوح سپاس سردار سرلشگر ايزدي معاون راهبردي و اشراف فرماندهي معظم كل قوا و رئيس هيئت رزمندگان غرب و شمال غرب كشور را به آنان اعطا كرد.
 
کد مطلب: 185167
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور