داخلی صفحه البرز خبر
 
خیابان‌های فردیس مزین به نام شهدای اقتدارمی شوند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
حمید احدی فرماندار شهرستان فردیس از نام‌گذاری خیابان‌های شهرستان فردیس به نام شهدای اقتدار خبر داد.
خیابان‌های فردیس مزین به نام شهدای اقتدارمی شوند
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز حمید احدی فرماندار شهرستان فردیس در گفتگو با خبرنگار فردیسان از نام‌گذاری خیابان‌های شهرستان فردیس به نام شهدای اقتدار خبر داد.
وی در این خصوص گفت: با توجه به این‌که شهرستان فردیس “شهر فاطمی شهدای اقتدار”نام‌گذاری شده است بنابراین  در نظر داریم تا برای معرفی این شهرستان به تمام مردم ایران ورودی‌های اصلی شهر را به نام شهدای اقتدار مزین کنیم.
وی در ادامه به نقش مؤثر بانوان در اثبات نام فاطمی شهرستان فردیس تأکید کرد و گفت: بانوان فردیس نیز باید با الگو قرار دادن حضرت فاطمه (س) به‌عنوان سرلوحه‌ی زندگی و رفتاری خویش برازندگی نام شهر فاطمی فردیس را به اثبات برسانند.
فرماندار شهرستان فردیس از برگزاری پنجمین  سالگرد شهدای اقتدار در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: پنجمین  سالگرد شهدای اقتدار در ۲۰آبان ماه در مسجد جامع المهدی(عج) با حضور پرشور مردم و مسئولین برگزار خواهد شد.
وی در پایان ضمن اشاره به‌افتخار میزبانی ۷۳۰خانواده‌ی شهید در شهرستان فردیس گفت :مجموعه‌ی فرمانداری در هر هفته میهمان ۳خانواده‌ی شهید خواهد بود زیرا امنیت امروزی ما مدیون ایثارگری‌ها  شهدا و رزمندگان می‌باشد.
شایان‌ذکر است ۱۷ شهید از ۳۹ شهید اقتدار، از شهرستان فردیس می‌باشد.
 
کد خبر 95/362                 
انتهای پیام/
کد مطلب: 185626
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...