داخلی صفحه مازندران خبر
 
استاندار مازندران بر تكريم مديران دستگاهها از ايثارگران تاكيد كرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران در جلسه شوراي مشورتي كه در استانداري برگزارشد بر تكريم مديران دستگاهها از ايثارگران تاكيد كرد
استاندار مازندران بر تكريم مديران دستگاهها از ايثارگران تاكيد كرد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران پيش از ظهر امروز بيست و دوم آبان ماه در نشست اعضاي شوراي مشورتي ايثارگران استان با بيان اينكه براي حل مشكل ايثارگران از همه ظرفيت هاي استاني استفاده كنيم گفت: هر چه داريم از ايثارگري و پايمردي ايثارگران عزيزاست و هر كاري را كه براي خانواده هاي معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان انجام دهيم زحمات آنان را جبران نمي كند.

فلاح با تاكيد بر تكريم مديران دستگاهها از ايثارگران ، اظهارداشت:همه مسئولين و مديران دستگاههاي اجرايي استان ،تكريم و ديدار از خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگران را از وظائف اصلي خود بدانند و در رسيدگي به مشكلات آنان تلاش بيشتري نمايند.

استاندار مازندران خطاب به اعضاي شوراي مشورتي ايثارگران گفت:شما عزيزان، مسائل و مشكلات ايثارگران را با دقت و ظرافت خاصي ارزيابي و پيگيري نموده و انعكاس دهنده موضوعات جامعه هدف باشيد.

استاندار مازندران افزود:براي حل مشكلات ايثارگران بايد بدنبال راه حل هاي مناسب بوده و بر اساس اهداف مورد نظر ، برنامه ها را عملياتي كنيم.   

فلاح، از مدير كل بنياد مازندران در انجام ديدار هفتگي از خانواده هاي شاهد و ايثارگر شهرهاي استان قدرداني كرد.

در ادامه ،مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با اشاره به شكل گيري و تركيب دبيرخانه شوراي مشورتي استاندار گفت: دبيرخانه شوراي مشورتي استاندار از سال 93در استانداري مستقر و در حوزه استاندار تحت عنوان مشاورين استاندار در امور ايثارگران به فعاليت مي پردازند. وي تعداد مشاورين استاندار در امور ايثارگران را پنج نفر برشمرد .

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان نشست استاندار مازندران با اعضاي شوراي مشورتي را مثبت ارزيابي كرد .

ارسال دستور العمل به دستگاهها به منظور تكريم از ايثارگران شاغل در ادارات،طرح سپاس و ديدار مسئولين از ايثارگران، ساماندهي گلزار شهدا (از اوراق به سمت نقدي) و ساماندهي مسكن از جمله موضوعاتي بوده كه در اين جلسه مصوب گرديد.  

رياحي، مشاور استاندار در امور ايثارگران نيز، گزارشي از مصوبات جلسه قبلي اين شورا را تشريح كرد.

در اين نشست، اعضاي شوراي مشورتي استاندار، نظرات و ديدگاههاي خود را در خصوص دغدغه هاي ايثارگران در زمينه هاي  اشتغال و...بيان داشتند.   

در اين جلسه كهنسال معاون تعاون بنياد مازندران حضورداشتند.

استان مازندران ده هزار و 400 شهيد تقديم نظان و انقلاب اسلامي كرده است.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 185947
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور