داخلی صفحه البرز خبر
 
یادمان شهید منصور سلیم خانی در اشتهارد برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
یادمان شهید منصور سلیم خانی تک شهید روستای خالی از سکنه « گندگو »با حضور حجت‌الاسلام خالق پرست امام‌جمعه محترم شهرستان، سردار مولایی جانشین فرمانده سپاه استان البرز، سرگرد ترابی فرمانده سپاه ناحیه اشتهارد و تنی چند از مسئولان برگزار شد .
یادمان شهید منصور سلیم خانی در اشتهارد برگزار شد
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش اختصاصی تات خبر مراسم یادمان شهید منصور سلیم خانی تک شهید روستای خالی از سکنه « گند گو » با حضور حجت‌الاسلام خالق پرست امام‌جمعه محترم شهرستان، سردار مولایی جانشین فرمانده سپاه استان البرز، سرگرد ترابی فرمانده سپاه ناحیه اشتهارد و تنی چند از مسئولان برگزار شد .
سردار مولایی در این مراسم گفت: مقام و جایگاه شهید است که همه ما را در این مکان بی‌آب‌وعلف جمع کرده است و اگر می‌بینید هم‌اکنون در دنیا حرفی برای گفتن داریم به خاطر قدرتی است که شهدا به ما دادند.
در ادامه این مراسم ذاکر اهل‌بیت فرجی دقایقی رل به مداحی و ذکر مصیبت پرداخت و در پایان به‌رسم یادبود لوح سپاسی به نشانه تقدیر و تشکر به مادر این شهید اهدا گردید .
شایان‌ذکر است روستای “گند گو” یکی از روستاهای شهرستان اشتهارد است که به دلیل نبود آب سال‌هاست خالی از سکنه شده است و چیزی جز خانه‌های خرابه از آن باقی نمانده است .
 
کد خبر 95/377                
انتهای پیام/
کد مطلب: 186518
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...