شبکه‌ حامیان محیط زیست توسط فرزندان شاهد تشکیل می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
 
به گزارش «ایثار»، صدیقه خدیوی در دومین جلسه‌ شبکه حامیان محیط زیست اظهار داشت: شبکه حامیان محیط زیست با همکاری این نهاد و اداره محیط زیست خراسان رضوی در بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد ایثارگران و فرزندان شاهد و ایثارگر که در اداره محیط زیست استان خراسان رضوی مشغول هستند شناسایی شوند و شبکه‌ حامیان محیط زیست فرزندان شاهد و معتمد معین ایجاد شود.
وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این شبکه توسط فرزندان شاهد و ایثارگر و اعضای معتمد معین، افزایش سطح آگاهی افراد جامعه ایثارگر از حمایت، مشارکت در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی است.
خدیوی در این راستا اشاره کرد: با گسترش فرهنگ حمایت از محیط زیست، می توان بستر سازی مناسب برای مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست و ارائه راهکارهای اصولی و عملی برای جلوگیری از تخریب محیط زیست را در بین مردم ایجاد کرد.
وی ادامه داد: نیاز است افراد جامعه اطلاعات و دانش خود را در زمینه های خاک، آب، پوشش گیاهی، جانوری و جلوگیری از آسیب های زیست محیطی  افزایش دهند.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: یکی از برنامه های شبکه حمایت از محیط زیست بازدید از مراکز زیر نظر محیط زیست مانند پرورش آهو  و گربه سانان در خراسان رضوی است.
وی تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد محیط بانان با حضور در مدارس شاهد و مساجد اطلاعات و اقدامات لازم برای حمایت از محیط زیست را به دانش آموزان و مردم آموزش دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 187652