داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست معاون تعاون بنياد با معاون عمراني استانداري مازندران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴
نشست ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران پيش از ظهر امروز هفدهم آذرماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و مهندس نبييان معاون عمراني استانداري مازندران و رئيس كارگروه گلزارهاي شهداي استان در محل استانداري مازندران برگزارگرديد
نشست معاون تعاون بنياد با معاون عمراني استانداري مازندران
 
به گزارش ايثارواحد مازندران، نشست ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران پيش از ظهر امروز هفدهم آذرماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و مهندس نبييان معاون عمراني استانداري مازندران و رئيس كارگروه گلزارهاي شهداي استان در محل استانداري مازندران برگزارگرديد.
معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران در اين نشست با اشاره به اشتغال ايثارگران در دستگاهها گفت:مديران استاني نسبت به جذب فرزندان شاهد و ايثارگر در بخش دولتي و خصوصي اهتمام خاصي نموده و در رفع ميزان بيكاري ايثارگران اقدامات موثري را انجام دهند.
معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد در خصوص حل مشكل اشتغال ايثارگران، راهكارهاي پيشنهادي را نيز  ارائه نمود.
وي همچنين با تأكيد بر ضرورت طرح سپاس از سوي دستگاهها اظهارداشت: مديران دستگاههاي اجرايي طرح سپاس و ديدار با خانواده هاي معظم شهدا،جانبازان و ايثارگران را جدي گرفته و بصورت هفتگي( حداقل دو بار) از آنان ديدار كنند .وي تصريح كرد: مازندران در اجراي طرح سپاس همواره پيشتاز بوده است.
ايزدي با اشاره به ساماندهي گلزارهاي شهداي مازندران گفت: اين استان به دليل موقعيت جغرافيايي، اقليمي و گستردگي داراي تعدد گلزارها مي باشد لذا مي طلبد تا دستگاهها در اين مسير مشاركت بيشتري داشته باشند. وي از استانداري مازندران به دليل همكاري و تعامل با بنياد مازندران در خصوص ساماندهي گلزارهاي شهدا تشكر كرد.
عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران طي سخناني گفت:استان مازندران داراي هزار و 603 گلزارشهدا مي باشد . وي افزود: اين استان به لحاظ پراكندگي گلزارهاي شهدا جزو استانهاي اول كشور است.
مدير كل بنياد مازندران با بيان اينكه 46 درصد گلزارهاي شهدا تاكنون ساماندهي شده است گفت:با ساماندهي 12 درصد ديگر اين گلزارها،در صدد هستيم تا اين رقم را به 58 درصد برسانيم.
رضايي در خصوص گلزارهاي تك مزاري اظهارداشت:از 465 گلزار تك مزاري 250 مورد آن انجام گرفته است كه ساماندهي همه اين گلزارها به همت دفتر امور روستايي استانداري مازندران صورت پذيرفت.
نبييان معاون عمراني استانداري مازندران در اين نشست گفت: با تمام توان و بكارگيري از ظرفيت هاي استاني براي اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر تلاش مي كنيم.
وي افزود: تجليل از ايثارگران وظيفه همه ما و مديران دستگاهها مي باشد و مسئولان ديدار با حانواده هاي شهدا و ايثارگران را در برنامه كاري خود حتما لحاظ كنند.       
انتهاي پيام/
کد مطلب: 188574