معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد:
اشتغال ایثارگران و اجرای طرح سپاس مورد توجه مسئولان استانی باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
 
به گزارش «ايثار»  مهدی ایزدی در دیدار با  حجت الاسلام قاسمي امام جمعه موقت ساري گزارشي از فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته بنیاد در خدمات رسانی به ایثارگران ارائه داد و گفت: بايد به مسئله اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر و جذب آنان از سوي دستگاهها توجه ویژه‌ای شود.
وي با اشاره به اجرای طرح سپاس توسط بنیاد افزود: به منظور تكريم و تجليل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان مديران دستگاه‌های مختلف وظيفه دارند با ایثارگران دیدار کرده و از آنها سپاسگزاری کنند.
حجت الاسلام قاسمي امام جمعه موقت ساري نيز در این دیدار گفت: خانواده‌های شهدا و ايثارگران نور چشم ملت ما هستند و هرچه داريم از صبر و استقامت ايثارگران عزيز است. این عزیزان دارای عزت هستند و امروز ما وظيفه داريم به آنها خدمت كنيم.
معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران در ادامه سفر به استان مازندران با نبييان معاون عمراني استانداري مازندران و رئيس كارگروه گلزارهاي شهداي استان در محل استانداري مازندران دیدار و گفت و گو کرد.
مهدی ایزدی در اين نشست با اشاره به موضوع اشتغال ايثارگران گفت: مديران استاني باید برای جذب فرزندان شاهد و ايثارگر در بخش دولتي و خصوصي اهتمام کنند و در رفع ميزان بيكاري ايثارگران اقدامات مؤثری را انجام دهند.
وي همچنين با تأكيد بر ضرورت اجرای طرح سپاس از سوي دستگاههای مختلف اظهار داشت: مديران دستگاه‌های اجرايي طرح سپاس و ديدار با خانواده‌های معظم شهدا،جانبازان و ايثارگران را جدي گرفته و بصورت هفتگي با این عزیزان ديدار كنند البته خوشبختانه استان مازندران در اجراي طرح سپاس همواره پيشتاز بوده است.
ايزدي با اشاره به ساماندهي گلزارهاي شهداي مازندران گفت: اين استان به دليل موقعيت جغرافيايي، اقليمي و گستردگي داراي تعدد گلزار شهدا است و دستگاههای مختلف باید برای ساماندهی گلزارهای شهدا مشارکت بيشتري داشته باشند.
نبييان معاون عمراني استانداري مازندران نیز در اين نشست گفت: با تمام توان و بكارگيري از ظرفیت‌های استاني براي اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر تلاش می‌کنیم ضمن اینکه تجليل از ايثارگران وظيفه همه ما و مديران دستگاه‌ها است و مسئولان ديدار با خانواده‌های شهدا و ايثارگران را در برنامه كاري خود لحاظ می‌کنند.      
ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران در ادامه سفر استانی خود به استان مازندران به همراه رضايي مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران با والدين شهيدان گرانقدر سيد مرتضي و سيد اسد ا... حسيني آزاد، جانبازان 70 درصد سيد مصطفي مرتضوي و علي اكبر پناهي و همسر شهيد معظم محمد تراب نژاد ديدار و از مقام والاي ایثارگران تجليل کردند.
در اين ديدارها، ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران در گفتگوي صميمانه با يادگاران و بازماندگان شاهد و ايثارگر در جریان مسائل و مشكلات اين عزيزان قرار گرفت و دستور پيگيري صادر کرد.
در پايان اين ديدارها معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران به پاس احترام و سپاسگزاري با اهداي لوح سپاس از اين چهار ايثارگر تقدير کرد.
مهدی ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران و هیئت همراه در بدو ورود به استان مازندران با حضور در گلزار شهداي ملامجدالدين با نثار گل و قرائت فاتحه به ارواح پاك و مطهر شهدا نسبت به مقام شامخ شهيدان گرانقدر اداي احترام کردند.
کد مطلب: 188768