انتصاب معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران
انتصاب معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
«امیرمرادی » با حکم نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران منصوب شد.
انتصاب معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران
 
 به گزارش «ایثار» متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی، به این شرح است:
«جناب آقای امیر مرادی
با سلام
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جناب‌عالی را به عنوان معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران منصوب می‌نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سید محمدعلی شهیدی»
کد مطلب: 189304
 


 
 
سرو سرافراز
 

یادداشت: محمود عرب فرد