فرهنگ ايثار و شهادت فرهنگي معنوي و ماندگار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان سیستان وبلوچستان گفت:فرهنگ ايثار و شهادت فرهنگي معنوي و ماندگار است.
 
به گزارش ايثار واحد سيستان و بلوچستان ، عباس پالاش در جلسه کارگروه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت با بیان اینکه زنده نگه داشتن يا د و خاطره شهداي گرانقدر و ايثار و فداكاري جانبازان و صبرو استقامت آزادگان همواره چراغ فروزان راه هدايت انسانها بوده افزود: بزرگداشت يادو خاطره اين عزيزان بويژه شهداي عزيزمان از مهمترين راههاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت مي باشد .
وي افزود:ايثار و شهادت ،به عنوان يك فرهنگ متعالي در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهي و نتيجه والاترين ارزش هايي مي باشند كه يك انسان متعهد مي تواند به آن دست يابد.
ایشان افزودند:نبايد فراموش كرد كه فرهنگ ايثار و شهادت در بردارنده ي آثار و بركاتي است كه مستقيم و غير مستقيم بر ما و جامعه تاثيرگذار خواهد بود و همكاري و تلاش ادارات مختلف در بحث ترويج اين فرهنگ ناب اسلامي خود قدمي بزرگ در راه شهدا خواهد بود 
پالاش گفت:فرهنگ ايثار و شهادت فرهنگي معنوي و ماندگار است و مي توان آن را به نسل هاي بعدي كه شهدا و راه آنان را درك نكرده اند ،شناساند.
جلسه كارگروه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت با حضور مدير كل و معاونت فرهنگي بنياد شهيدوامور ایثارگران استان سیستان وبلوچستان ، معاون سياسي و امنيتي فرماندار چابهارو مسئولين و روساي ادارات در فرمانداري شهرستان چابهار برگزار شد.
کد مطلب: 189326
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...