داخلی صفحه یزد خبر
 
دانش آموزان ممتاز اشکذری تجلیل شدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۹
در سالروز وحدت حوزه و دانشگاه از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر اشکذری تجلیل شد.
دانش آموزان ممتاز اشکذری تجلیل شدند
 
به گزارش «ایثار یزد» در سالروز وحدت حوزه و دانشگاه از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر اشکذری با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان شهرستان تجلیل شد.
محمد حسن فاضلی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید دکتر مفتح تصریح کرد: این شهید والامقام با هدف ایجاد وحدت و همدلی بین دانشگاهیان و حوزویان تلاش ارزنده ای کرد و سرانجام در همین راه به فیض شهادت نائل آمد.
معاون فرهنگی بنیاد یزد با قدردانی از خدمات مدیران و معلمان مدارس شاهد گفت: امام راحل با عنایت خاصی که به امور تحصیلی فرزندان شهدا و ایثارگران داشتند، دستور راه اندازی این طرح با برکت را دادند و یادگاران شهدا با بهره گیری از این طرح به موفقیتهای ارزنده ای دست یافتند و اینک شاهد حضور آنان در مسئولیتهای کلیدی کشور هستیم.
وی با تاکید بر اهمیت توجه به قران کریم افزود: ترویج قرائت و حفظ این کتاب آسمانی همراه با عمل به مضامین عالیه آنان در امور مختلف زندگی راهگشا خواهد بود.
فاضلی با اشاره به مخاطرات فضای مجازی اظهار کرد: هدف دشمن در ایجاد و گسترش فضای مجازی در نهایت ضربه زدن به اسلام و ایران اسلامی است و ما باید از این فضا استفاده بهینه ای داشته باشیم.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اشکذر نیز در سخنانی با تبریک هفته وحدت گفت: جهان اسلام در حال حاضر با مشکلات عدیده ای مواجه است و تنها راه نجات ایجاد وحدت و همدلی بین مسلمانان است.
کمالیان با اشاره به اقدامات و برنامه های ستاد شاهد شهرستان افزود: با توجه به اهمیت رسیدگی به فرزندان عزیز شهدا و ایثارگران ما آمادگی کامل داریم در خدمت این عزیزان باشیم.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از دانش اموزان ممتاز شهرستان تجلیل شد.
 
کد مطلب: 189465