داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد ابرکوه: عظمت ایران مرهون خون شهداست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابرکوه در دیدار با خانواده شهدا گفت: عظمت ایران مرهون خون شهداست.
 
به گزارش ایثار یزد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابرکوه روز دوشنبه 29 آذر  در دیدار با خانواده شهدا گفت: عظمت ایران مرهون خون شهداست.
مصطفی کریمی با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های شهدا و ایثارگران تصریح کرد: خانواده شهدا برای حفظ اقتدار و امنیت کشور و با اعتقاد راسخ به ولایت فقیه فرزندان برومند خود را مهیای نبرد با دشمن متجاوز کردند و در این راه با تقدیم هزاران شهید, جانباز و آزاده برای کشور افتخار آفریدند.
وی با تاکید بر لزوم قدرشناسی مسئولان از ولی نعمتان خود اظهار کرد: در پاسخ به ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به این خانواده ها را بر خود فرض می دانند.
کریمی اضافه کرد: بهترین راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آن است که از طریق خود ایثارگران و وابستگان آنان که با تمام وجود درد و رنج آن را تحمل کرده اند, رویج شود که یقینا تاثیر بیشتری خواهد داشت.
رئیس بنیاد ابرکوه با تشریح برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: کسب رضایت جامعه هدف سرلوح کار بنیاد است و خادمین شهدا اعتقاد دارند با جلب رضایت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رضایت حق تعالی را کسب خواهند کرد. 
کد مطلب: 189727
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...