جلسه ساماندهی گلزارشهدای شهرستان به ریاست معاون فرماندار کهگیلویه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳
جلسه ساماندهی گلزارشهدای شهرستان به ریاست معاون فرماندار کهگیلویه و با حضور ریاست بنیاد شهید کهگیلویه و مدیران ادارات خدمات رسان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزارشد.
 
به گزارش  خبرنگار ايثار از دهدشت، ظهر امروز جلسه ساماندهی گلزارشهدای شهرستان به ریاست معاون فرماندار کهگیلویه و با حضور ریاست بنیاد شهید کهگیلویه و مدیران ادارات خدمات رسان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزارشد.
اسلام خسروی با استناد به  سخن مقام معظم رهبری که فرمودند" گاهی رنج و زحمت زنده نگه داشتن خون شهداء کمتر از شهادت نیست " گرامیداشت یاد و نام شهداء وظیفه ای مهم و اساسی خواند و گفت: تداوم راه شهدا، رمز بقا و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده و به عنوان یک الگو برای جهانیان معرفی می‌شود.
معاون فرماندار کهگیلویه افزود: شهداء در طول دوران دفاع مقدس با تأسی از فرهنگ غنی عاشورا در راه دفاع از ارزش‌ها و اهداف مقدس اسلامی جانفشانی کرده و حماسه‌ای بزرگ آفریدند و امروزه تعظیم در برابر آنها وظیفه است.
خسروی پیگیری مصوبات جلسات قبلی را خواستار شدند و عنوان کرد : مدیران ادارات نسبت به مصوبات جلسات تعهد داشته باشند و بنیاد شهید شهرستان نیز پیگیریهای لازم جهت مصوبات را داشته باشد و در صورت لازم مکاتباتی انجام دهد.
وی با تقدیر ودر خواست از ادارات خدمات رسان خواهان پیگیری مشکلات آب و برق  تعدادی از گلزارهای فاقد این خدمات شدند .
خسروی با برشمردن مشکلات گلزار شهدای دهدشت از شهرداری خواست که در جهت رفع موانع و مشکلات موجود اقدام نماید.
معاون فرماندار کهگیلویه با تقدیر و سپاس از خدمات قبلی اداره راه و شهرسازی خواستار احداث ، تسطیح و بازگشای جاده های قبور شهداء در بخشها و روستاها شد.
پايان پيام
کد مطلب: 189740
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...