داخلی صفحه کردستان خبر
 
اجرای طرح ملی حفظ قرآن ویژه خانواده شهدا و ایثارگران
در راستای نهادینه کردن قرآن در زندگی خانواده شهدا و ایثارگران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
در راستای نهادینه کردن قرآن در زندگی خانواده شهدا و ایثارگران
 
محمد سلیمانی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایثاراز کردستان، با اشاره به اجرای طرح ملی حفظ قرآن ویژه خانواده شهدا و ایثارگران کردستان برای سومین سال پیاپی اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح کلاس‌های حفظ قرآن برای رده‌های سنی ابتدایی و راهنمایی برگزار می‌شود.
وی افزود: در حال حاضر ۲۰۰ نفر از فرزندان خانواده شهدا و ایثارگران استان کردستان در کلاس‌های طرح ملی حفظ قرآن موفقی به حفظ قرآن شده و تعداد ۱۰ نفر در این کلاس‌ها موفق به حفظ سه جزء قرآن و بیشتر موفق به حفظ یک جزء شده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بیان کرد: در راستای نهادینه کردن قرآن در زندگی خانواده شهدا و ایثارگران بتوانیم بیش از پیش در راه توسعه فعالیت‌های قرآنی قدم برداریم.
وی عنوان کرد: امیدواریم با ادامه این روند و برگزاری مستمر مسابقات و شناسایی افراد موفق و تشویق آنان به جهت ایجاد انگیزه در سایر شرکت‌کنندگان شاهد توفیقات بیشتری در زمینه قرآن کریم باشیم.
سلیمانی با اعلام اینکه مسابقات طرح ملی حفظ قرآن هر ساله دو بار برگزار می‌شود، افزود: اولین دوره این مسابقات امروز و دومین دوره دوم بهمن ماه برای شرکت کنندگان برگزار می‌شود.
وی در پایان یادآور شد: بیست و نهمین دوره مسابقات قرآن ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در رشته‌های حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن  بهمن ماه در سنندج برگزار می‌شود.
 
 
کد مطلب: 189780