آيت الله ملك حسيني:
شهداوخانواده هاي آنها از ماندگارترين نسل ها بشريتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۱
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهداوخانواده هاي آنها از ماندگارترين نسل ها بشريتند.
 
به گزارش  خبرنگار ايثار از ياسوج ، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی  نماينده ولي فقيه وعضو مجلس خبرنگان رهبري عصر امروز در دیداربا  مديركل وجمعي از كاركنان اداره كل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد در ياسوج  اظهار داشت:شهیدان در راه خدا جان خود را تقدیم و پرچم اسلام را به اهتزار درآوردند.  
وی افزود: داشته های کشور و انقلاب مرهون خون شهدا و صبر و مقاومت خانواده های این عزیزان است و با فداکاری های شهدا و خانواده های آنان کشور به مجد و عظمت رسیده است.  
وي با بیان اینکه شهدا ماندگارترین دارایی کشور هستند اظهارکرد: شهدا وخانواده  آن ها نه تنها ماندگارترین دارایی و سرمایه های کشور ایران هستند بلکه ماندگارترین نسل های بشریتند.
ملک حسینی خاطرنشان کرد: اجر خانواده شهدا نزد خداوند بسیار والاست و برماست که قدردان خانواده شهدا و شهیدان والامقام باشیم.
وی تأکید کرد: شهدا و خانواده‌های آنان به وظایف خود در قبال انقلاب و زنده نگه‌داشتن ارزش‌های والای اسلامی عمل کردند و اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهدا و تکریم خانواده آنهاست.
وي در  ادامه عنوان کرد: اکنون نوبت پاسداری از خون شهدا و ادامه راه شهیدان است و این امر مهم باید سرلوحه همه ی برنامه ها و کارها قرار گیرد.
 ايت الله ملك حسيني ياداور شد : شهدا فقط متعلق به یک خانواده نیست بلکه شهدا متعلق به همه ی خانواده ها است و شهید یک خانواده در واقع شهید کشور و ملت است.
وی همچنین گفت: احترام و منزلت خانواده شهدا به ویژه پدران و مادران شهدا باید جزء اولویت ها باشد چراکه این شیرمردان و شیرزنان قابل احترام و منزلت هستند.
سيد منصور موسوي مديركل بنياد استان نيز  در این نشست گفت: خاندان معزز و مكرم شهدا و يادگاران 8 سال دفاع مقدس، نعمت بزرگي براي ملت ايران هستند و خدمت به آنان بايد از روي دل و اعتقاد باشد.
وي افزود: در خدمت به خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران خلوص نيت، اخلاق و رفتار سازماني، احترام، نحوه پاسخ دادن، خوب شنيدن، هدايت و راهنمايي صحيح را سرلوحه كار خود در بنياد قرار دهيم.
پايان پيام
کد مطلب: 189883
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...