تصویب آیین نامه اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تصویب آیین نامه اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد.
تصویب آیین نامه اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه درباره این خبر گفت: شورای مشورتی مدیران کل شاهد و ایثارگر دستگاه‌های آموزشی طرح شاهد با حضور مدیران کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه‌های علمیه با هدف هم اندیشی، برنامه ریزی و استفاده از خرد جمعی اعضاء و نیز بهره‌مندی از ظرفیت‌های سازمانی در روان سازی ارائه خدمات آموزشی به جامعه هدف طرح شاهد اعم از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر برگزار شد.
مدیرکل آموزش در خصوص تصمیمات اخذ شده این جلسه اظهار داشت: سیاست ما برای اتخاذ تصمیم در موضوعات آموزشی مربوط به فرزندان شاهد و ایثارگر بهره‌مندی از دیدگاه های کار‌شناسی دستگاه های آموزشی است.
فقیه در پایان گفت: در این جلسه آیین نامه اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف شناسایی و تجلیل از برترین‌های علمی جامعه هدف طرح شاهد که در دهه اول اسفند ماه سال جاری و به مناسبت بزرگداشت روز شهید برگزار خواهد شد به تصویب رسید.
گفتنی است این جشنواره در سطح ملی و در مقاطع تحصیلی، دانشجویی، طلاب و دانش آموزی با حضور وزراء وزارتخانه‌های آموزشی و مسئولین عالی رتبه کشوری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 189971