خط ویژه عشق» از هفته آینده روی آنتن می رود
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶
مدیرکل هنری بنیاد و مدیر گروه تلویزیونی شاهد از جدیدترین محصول تلویزیونی این گروه در رسانه ملی خبر داد و گفت: این محصول با نام «خط ویژه عشق» طی هفته آتی بعد از ساعت 20 (هفته ای یک شب) از طریق آنتن شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی میهمان مردم عزیز و شهید پرور خواهد شد.
خط ویژه عشق» از هفته آینده روی آنتن می رود
 
به گزارش «ایثار»، حسینعلی بیات، ادامه داد: برنامه خط ویژه عشق که به کارگردانی قاسم عرب و با حضور جمعی از هنرمندان تلویزیون و سینما و همچنین خانواده ایثارگران گرامی تهیه شده است می تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اثربخش باشد.
وی درباره جزییات این مجموعه تلویزیونی، توضیح داد: این برنامه با انتخاب سوژه هایی نو و بدیع فضایی جذاب را در پیوند با فرهنگ ایثار و شهادت و لحظات شیرین و معنوی را برای بینندگان فراهم می کند. مثلاً در قسمت اول به داستان بانویی دلاور پرداخته می شود که در ایام دفاع مقدس با یک دستگاه موتور سیکلت در حمل و نقل مهمات و تغذیه مناطقی خاص از جبهه فعالیت داشته است.
مدیر کل هنری بنیاد تصریح کرد: نقل خاطرات به همراه بازسازی آیتم های داستانی در کنار گفتگوهای جذاب با هنرمندان میهمان و شیوه پرداخت در این مجموعه ان شاء الله رضایت بینندگان را به دست خواهد آورد.
وی در نهایت ضمن تشکر از سازمان صدا و سیما اذعان کرد: همکاری این سازمان با گروه تلویزیونی شاهد و هنرمندان نوید بخش تولید کارهایی با تم جذاب و تازه خواهد شد که برنامه های جدیدتری را پیش روی مردم قرار می دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190192
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...