رونمایی از مجموعه تلویزیونی «خط ویژه عشق»
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
مجموعه تلویزیونی «خط ویژه عشق» با حضور معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد.
رونمایی از مجموعه تلویزیونی «خط ویژه عشق»
 
به گزارش «ایثار»، مراسم رونمایی از مجموعه تلویزیونی «خط ویژه عشق» با حضور حجت‌الاسلام سید حسن مؤذنی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، حسینعلی بیات مدیرکل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر گروه تلویزیونی شاهد، حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، قاسم عرب کارگردان و تهیه‌کننده «خط ویژه عشق» و سایر عوامل سازنده این مجموعه تلویزیونی در سالن سیدالشهدا (ع) برگزار شد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های گروه تلویزیونی شاهد گفت: این مجموعه پس از چند سال وقفه، از 2 سال پیش فعالیت جدی خود را مجدداً آغاز کرده است و کارهای خوبی توسط این گروه در حال انجام است که یکی از آن‌ها ساخت مجموعه «خط ویژه عشق» است که از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد.
حجت‌الاسلام سید حسن مؤذنی افزود: مجموعه‌ای با عنوان «امروز با تو» به مناسبت تولد شهدا در حال ساخت است که از شبکه 2 سیما پخش می‌شود و برنامه «قاصدک» نیز از شبکه 1 سیما در حال پخش است. همچنین مراحل تحقیق و پژوهش برای تهیه فیلمی با موضوع شهدای هفتم تیر در حال انجام است و به‌زودی این فیلم به‌عنوان نخستین فیلمی که به این موضوع می‌پردازد، ساخته خواهد شد. از دیگر برنامه‌های پیش روی این گروه تلویزیونی نیز می‌توان به ساخت 6 مستند در حوزه ایثار و شهادت، 2 مستند ویژه مدافعان حرم و ساخت انیمیشن «امروز برای تو» اشاره کرد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه‌ای ملی عنوان کرد و گفت: این کار تنها وظیفه یک دستگاه و مجموعه خاص نیست، بلکه تمام مردم کشورمان مدیون شهدا و ایثارگران هستند و باید برای ترویج فرهنگ ایثارگری بکوشند.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر لزوم استفاده از ابزارهای جدید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: امروز توصیف فضای جبهه‌ها و ایثارگری‌های آن دوران برای جوانانی که آن دوران را ندیده‌اند تنها از طریق سخنرانی ممکن نیست، بلکه باید از هنر و تمام شاخه‌های آن برای انتقال وقایع آن دوران و فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان و نوجوانان استفاده کرد و ساخت مجموعه‌هایی مانند «خط ویژه عشق» نیز در همین راستاست.
حسینعلی بیات مدیرکل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر گروه تلویزیونی شاهد نیز در این مراسم طی سخنانی، فعالیت هنرمندان در آثار مرتبط با حوزه ایثار و شهادت را توفیقی برای هنرمندان دانست و گفت: قطعاً برای همه ما فعالیت‌های هنری در زمینه شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 190194
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...