داخلی صفحه گلستان خبر
 
دفاع از حریم اهل البیت (ع) به معنای دفاع از اسلام است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان گفت: دفاع از حریم اهل البیت (ع) به معنای دفاع از اسلام است
دفاع از حریم اهل البیت (ع) به معنای دفاع از اسلام است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، شنبه چهارم دی ماه 95علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان بهمراه ایزدی معاون تعاون واموراجتماعی مرکز ، سردار صادقی فرماندهی سپاه نینوا استان و پرسنل بنیاد با خانواده های شهداو شهدای مدافع حرم و جانبازان استان دیدار کردند.
 فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان در حاشیه این دیدار ها گفت: شهدای مدافع حرم مانند شهدای دفاع مقدس در یک مسیر و با یک هدف جنگیدن و می جنگندند .
وی ادامه داد: شهدای دفاع مقدس روزگاری برای دفاع از امنیت ایران اسلامی و حفظ دین و ناموس خود قدم به میدان نهادند و امروز مدافعان حرم برای پیشگیری از تجاوز دشمنان به ایران اسلامی و حریم اهل البیت (ع) که مبنای دینی ما هستند پا به میدان جهاد نهادند تا از اهداف اسلام در برابر گروهک های تکفری که معاندان دین هستند و هدف اصلی آنان ایران اسلامی است بایستند. زیرا ایران و اسلام الگوی تاثیر گذار در انقلاب های جهان است .   
مدیر کل بنیاد افزود : خون پاک شهدای مدافع حرم بی ثمر نیست همانطور که خون شهدا پایمال نخواهد شد و در یاد ها خواهند ماند .
وی اظهار کرد: دفاع از حریم اهل البیت (ع) یعنی دفاع از اسلام و دفاع از اسلام یعنی کار زینبی (س) کردن .
در این دیدار ها از خانواده شهیدان محمد اکبری ، ابراهیم سنچولی ، عبدالرضا جراح الفقرا ، شهیدان مدافع حرم  علیرضا صفر پور جاجرمی ، غلامعلی تولی ، سید احسان حاجی حتم لو و اسماعیل زاهد پور و جانباز  25درصد رسول فاتح پور با اهداء قرآن نفیس و هدیه نقدی تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 190312
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...