داخلی صفحه گلستان خبر
 
شانزدهمین جلسه شورای معاونین استان گلستان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵
شانزدهمین جلسه شورای معاونین با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی مرکز برگزار شد
شانزدهمین جلسه شورای معاونین استان گلستان برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، شانزدهمین جلسه شورای معاونین شنبه چهارم دی ماه 95 با حضور ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز و روسای بنیاد شهرستانهای تابعه و روسای ستادی استان در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان ضمن خیر مقدم از معاون تعاون و امور اجتماعی مرکز گفت :با توجه به آماری که از مرکز ارتباطات و مراجعات بدست آمده بیشترین مراجعات در حوزه تعاون و امور اجتماعی نشان داده شده است و نیروی انسانی توانمند و مسلط به دستورالعملها در این حوزه ها باید تقویت شوند.
در این جلسه عباس مزرعه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آباد و علیرضا مارزلو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی به نمایندگی از روسای بنیادهای  شرق و غرب استان چالش ها و مسائل حوزه تعاون شهرستان های تابعه را مطرح نمودند.
در پایان ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر گفت: کاری که با مشقت و سختی انجام شود ارزش و اهمیت آن بیشتر خواهد بود و به همین منظور بنیادشهید افضل نهادهاست.
ایزدی با اشاره به توجه ویژه به خانواده های شهدای مدافع حرم و منا افزود: مدافعان حرم در واقع جامانده های جنگ دوران دفاع مقدس هستند که به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) لبیک گفتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
در پایان جلسه حاضرین پیشنهادت ونظرات خود را مطرح نمودند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190318