داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدارمدیرکل حراست مرکزی بنیاد با خانواده شادروان ناظمیان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲
دکتر سجاد قاسمی ، مدیرکل حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران که به استان ایلام سفر کرده است بعدازظهر امروز با خانواده جانباز سرافراز شادروان قدرت اله ناظمیان دیدار و سرکشی به عمل آوردند
دیدارمدیرکل حراست مرکزی بنیاد با خانواده شادروان ناظمیان
 
به گزارش ایثار،  در ابتدای این نشست صمیمی رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان ایلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس ، یاد جانباز سرافراز حاج قدرت ناظمیان را گرامی داشت .
دراین نشست که همکاران ستاد استان حضور داشتند ، دکتر قاسمی مدیرکل حراست مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران طی سخنانی از خدمات ارزشمند خادم الشهدا جانباز سرافرازشادروان ناظمیان تجلیل کرد و وی را الگو و اسوه اخلاق و تلاش های سازمانی دانست .
در این دیدار که همسر و فرزندان شادروان ناظمیان حضور داشتند پاره ای از خواسته های خود را با مسئولان در این دیدار در میان گذاشتند.
 لازم به ذکراست شادروان حاج قدرت اله ناظمیان ، از همکار صدیق و تلاشکر بنیاد هفتم دی ماه سال گذشته در محل کارخود ودرحال خدمتگزاری به جامعه هدف مورد حمله شخصی با آلت قتاله قرار گرفت وبر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان امام خمینی شهر ایلام جان به جان آفرین تسلیم نمود .
 
 
 
کد مطلب: 190331
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...