داخلی صفحه یزد خبر
 
همایش فصلی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۵
همایش فصلی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با حضور مدیرکل، معاونین و روسای شهرستانهای تابعه برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش فصلی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با حضور مدیرکل، معاونین و روسای شهرستانهای تابعه در سالن اجتماعات بنیاد شهرستان میبد برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تاکید بر اینکه سیاست کلان بنیاد، تکریم جامعه ایثارگری است گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بسیار شیرین است و با هیچ کاری قابل قیاس نیست علاوه بر اینکه برکت در زندگی را برایمان به همراه خواهد داشت.
اجمد ابراهیمی افزود: ما باید قدردان این فرصت خدمت باشیم و به درگاه احدیت سجده شکر به جای آوریم و از خداوند بخواهیم این توفیق را از ما سلب نکند زیرا با خدمت صادقانه و جلب رضایت جامعه ایثارگری می توانیم یقینا رضایت حق تعالی را به دست آوریم.
وی تصریح کرد: ما باید گوش شنوای خوبی برای شنیدن مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران داشته باشیم تا بتوانیم بهترین تصمیم و کمک را به آنان انجام دهیم.
ابراهیمی با اشاره به لزوم مدیریت اعتبارات در حوزه گلزار ها اظهار کرد: یکی از مهم ترین کارهای بنیاد ساماندهی گلزار شهدا به عنوان میراث معنوی هشت سال دفاع مقدس است و با توجه به کمبود اعتبارات در وضعیت فعلی باید تلاش کنیم با مدیریت صحیح اعتبارات بازدهی خوبی در این حوزه داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد یزد با یادآوری انتخابات پیشرو تاکید کرد: وظیفه اصلی ما به عنوان نهادی انقلابی حضور فعال و تشویق جامعه ایثارگری به مشارکت با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا است و باید از جانبداری از گروه های خاص جدا پرهیز کنیم.
خادم الشهدای یزد با قدردانی از کارکنان این بنیاد در اجرای طرح سپاس، موفقیت حاصله و کسب رتبه برتر کشوری در این طرح را نشان از همکاری و همدلی همه خادمین شهدای استان و همراهی مسئولان ارشد استان و شهرستانها و مدیران دستگاههای اجرایی دانست.
در ادامه این همایش هرکدام از معاونین ستادی استان به تشریح برنامه های خود در بخشهای مختلف پرداختند و روسای شهرستانهای تابعه نیز به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.
کد مطلب: 190337
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...