رئیس بنیاد شهید کهگیلویه خبر داد
ساماندهي 3 گلزار شهدای کهگیلویه تا پایان امسال/ حسینیه شهدا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه از تکمیل پروژه چند منظوره حسینیه شهدای دهدشت تا دهه فجر خبر داد و گفت: کار ساماندهی 3 گلزار شهدا نیز تا پایان سال تکمیل خواهد شد.
بهنام صمدی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه با بیان اینکه 111 گلزار از مجموع 132 گلزار شهدای این شهرستان ساماندهی شده است، اظهار داشت: 22 گلزار ساماندهی نشده وجود دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه با بیان اینکه ساماندهی سه گلزار واقع در دیشموک و بخش مرکزی تا پایان امسال تکمیل خواهد شد، تصریح کرد: طی سال جاری 940 مورد سرکشی از خانواده شهدا انجام شده است.
وی تعداد دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل در مراکز علمی را 341 نفر دانست و گفت: از این تعداد 272 نفر در دانشگاه آزاد اسلامی، 45 نفر در علمی کاربردی و مابقی در پیام نور تحصیل می‌کنند.
صمدی‌فرد از بازسازی تابلوی تصاویر شهدا در سطح شهر خبر داد و افزود: تابلوهای بازسازی شده در بلوارها و خیابان‌های اصلی شهر نصب هستند.
وی تعداد شهدای مفقودالاثر شهرستان را 18 مورد دانست و گفت: پیکر مطهر هفت شهید گمنام در شهرهای دهدشت، سوق و قلعه رئیسی آرمیده است.
صمدی‌فر با اشاره به کلنگ‌زنی حسینیه شهدا در جوار گلزار شهدای دهدشت پیشرفت فیزیکی این پروژه را 90 درصدی خواند و تصریح کرد: این مکان فرهنگی دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی‌ افزود: امسال 250 میلیون تومان اعتبار به تکمیل پروژه حسینیه شهدا اختصاص یافته و این در حالی است که سال‌های گذشته بیشترین اعتباری که به برای این پروژه در نظر گرفته شده بود حداکثر به 90 میلیون تومان می‌رسید.
کد مطلب: 190444
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...