داخلی صفحه بوشهر خبر
 
سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگر در اولویت برنامه های بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۰
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه گفت: سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگر در اولویت برنامه های بنیاد است.
سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگر در اولویت برنامه های بنیاد است
 
به گزارش « ایثار بوشهر»، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه به همراه امام جمعه شهر گناوه، فرماندار شهرستان و فرمانده سپاه شهرستان به دیدار جانباز سرافراز «محمود دشتی» رفتند.
محمد قائدی رییس بنیاد شهید شهرستان در این دیدار طی سخنانی بیان داشت: اگر صبر و مقاومت خانواده های شاهد و ایثارگر نبود قادر به ایستادگی در برابر توطئه و دسیسه های دشمن نبودیم.
وی افزود: رزمندگان و ایثارگران عزت، شوکت و اقتدار نظام و ملت هستند و باید همه جامعه به آنان احترام بگذارند.
قائدی ادامه داد: در برهه کنونی آن چه که کشور و انقلاب را در برابر توطئه های دشمنان ایمن و پایدار می دارد وحدت و همدلی بین همه مسئولان و ملت است که به برکت وجود رهبر معظم انقلاب وجود دارد.
وی تاکید کرد: سرکشی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه های این بنیاد قرار دارد و در طول سال اجرا می شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه تصریح کرد: حضور یافتن در جمع این خانواده های شهدا و ایثارگر که سرمایه های نظام و انقلابند افتخاری برای مسئولان است.
وی یادآورشد: محمود دشتی از جانبازان 45 درصد شیمایی دوران دفاع مقدس ، دارای 7 فرزند پسر و دختر با تحصیلات عالیه دانشگاهی و برادر شهید است که کمترین توقع و انتظارات را از مسئولان داشته است.
لازم به توضیح است محمود دشتی در منطقه عملیاتی فاو خورعبدالله در سال 65 به درجه جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190450
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...