داخلی صفحه تهران خبر
 
اجرای طرح سیستم بر خط در منطقه 2 آغاز شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲
افضلی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران منطقه 2 گفت: اجرای طرح سیستم برخط باعث رضایت جامعه هدف و سهولت خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگرخواهد شد.
اجرای طرح سیستم بر خط در منطقه 2 آغاز شد
 
به گزارش «ایثار تهران»، افضلی رئیس بنیاد شهید منطقه 2 در جلسه شورای معاونین که با هدف بررسی سیستم برخط، روز گذشته با حضور معاونان، کارشناسان  حراست، بازرسی، هاتف و معتمد معین منطقه در دفتر ریاست برگزار شد، با اشاره به آغاز اجرای طرح سیستم برخط  در واحد هاتف منطقه  افزود: این سیستم جهت راحتی و سهولت در امر خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر طراحی شده است و از چهارم  دی ماه در حال اجرا است.
وی تاکید کرد برای موفقیت در این طرح لازم است  کلیه معاونان و پرسنل با کارشناسان هاتف  همکاری و همیاری داشته باشند.
افضلی با اشاره به اجرایی شدن طرح از چهارم دی ماه در منطقه  افزود: معاونان مطالعه و یادگیری  در خصوص اجرای این طرح را به طور جدی پیگیری و از پرسنل تحت الامر خود بخواهند تا با آگاهی از طرح  سیستم برخط  باعث سهولت خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر و همکاری با واحد هاتف  شوند.
رئیس منطقه 2 خاطرنشان کرد در این طرح ارائه  رمز عبور توسط  هاتف به خانواده های شاهد و ایثارگر جهت انجام کارها به صورت الکترونیکی از تردد و ازدحام بی مورد در منطقه جلوگیری و باعث سهولت در امر خدمت رسانی به  جامعه هدف می شود.
 در ادامه جلسه معاونان راهکارها و پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد این طرح بیان کردند که مورد بحث و بررسی اعضاء قرار گرفت.
در این نشست سایر اموراز جمله پیگیری مصوبات جلسه آذر ماه، مسائل و مشکلات کارکنان، راه های  کیفیت خدمات رسانی به خانواده شاهد و ایثارگر بررسی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190478
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...