داخلی صفحه زنجان خبر
 
جلسه کارگروه توسعه مدیریت در بنیاد زنجان برگزار شد/ فعالیت‌های سازمان یافته خدمت رسانی به جامعه هدف را تسهیل می‌بخشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹
مدیرکل بنیاد استان زنجان در جلسه کارگروه توسعه مدیریت در بنیاد زنجان گفت: فعالیت‌های سازمان یافته خدمت رسانی به جامعه هدف را تسهیل می‌بخشد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور ناهید نجفی نماینده سازمان برنامه بودجه، مسئولان بنیاد استان به ریاست علی کاظمی مدیرکل بنیاد استان زنجان برگزار شد.
در ابتدا این جلسه محمدی رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و رابط بنیاد در سازمان برنامه و بودجه به ارزیابی عملکرد بنیاد در سال 94 پرداخت.
در ادامه نجفی نماینده سازمان برنامه و بودجه راهکارهای لازم در راستای هر چه مطلوب‌تر شدن عملکردها ارائه کرده و از حاضران خواست تا با همتی مضاعف در فعالیت‌ها خود کوشا باشند و از راه‌های اثرگذار و همچنین طرح‌هایی خلاقه در ارائه خدمت بهره گیرند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده افزود: مستند سازی اقدامات امری مهم است که می‌توان از طریق آن نقاط ضعف و قوت را یافته و در راستای رفع نواقص و همچنین گسترش نقاط قوت گام‌ها موثری برداشت.
کاظمی با اشاره به اینکه فعالیت‌های سازمان یافته خدمت رسانی به جامعه هدف را تسهیل می‌بخشد، اظهار کرد: امیدواریم در روزهای پیش‌رو نیز عملکردهای مثبتی را شاهد بود و موجبات رضایت جامعه ارزشمند ایثارگر استان را فراهم آوریم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 190489
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...