داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست ستاد یادواره شهدای شهرستان گناوه برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
روز گذشته مورخ 7 دی ماه 95 نشست ستاد یادواره شهدای والامقام شهرستان گناوه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
نشست ستاد یادواره شهدای شهرستان گناوه برگزار شد
 
به گزارش « ایثار بوشهر»، سیدعلی پاک نژاد فرماندار شهرستان گناوه در جلسه ستاد یادواره شهدای شهرستان افزود: احیای دین، وحدت و انسجام و پاسداری از آرمان ها و ارزش های انقلاب از خواسته شهداست که باید در یادواره ها مدنظر قرار گیرد.
وی اظهار کرد: یادواره شهدای این شهرستان باید متفاوت تر از دوره های قبل برگزار و تمامی اقشار به ویژه جوانان در این آیین معنوی شرکت کنند.
فرماندار گناوه با بیان این که احترام و تکریم و خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر در اولویت کاری قرار دارد، گفت: افتخار دارم که در دوران دفاع مقدس همپا و همگام با دیگر ملت غیور ایران اسلامی در جبهه ها حضور و با شهدا هم سنگر بودم و اگر خدمتی به آنان می شود یک وظیفه است.
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه بیان داشت: زنده نگه داشتن یاد و تفکر شهدا، ارزش های انقلاب و آرمان های امام راحل، الگوگیری جوانان از آنان و تقویت و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت از عمده اهداف تشکیل ستاد یادواره شهدا است.
محمد قائدی افزود: امروز امنیت و آسایشی که نصیب ملت شده همه مدیون و مرهون خون پاک جوانانی است که همه هستی خود را برای دفاع از دین و نظام و انقلاب نثار کردند.
وی اظهارکرد: شورای ترویج ایثار و شهادت با دستور رئیس جمهوری در کشور از جمله در این شهرستان با هدف تقویت فرهنگ و زنده نگه داشتن یاد آنان فعال شده است.
قائدی گفت: به منظور زنده نگه داشتن یاد ونام شهدا، یادواره سرداران و 230 شهید این شهرستان در اسفندماه امسال هم زمان با شب شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار خواهد شد.
وی افزود: دبیری این ستاد در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان مستقر شده و از عموم مردم شریف و دوست داران شهدا انتظار داریم که با نقطه نظرات خود در برپایی هرچه بهتر یادواره ما را یاری کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190577
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...