پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت روز بصیرت و میثاق با ولایت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت نهم دی ماه تاکید کرد: نهم دی ماه روز میثاق دوباره امت با ولایت و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
«حادثه‌ی نهم دی یک حادثه‌ی عجیبی است؛ به خاطر دلبستگی مردم به نظام بود. اینها نشان دهنده‌ی اعتماد مردم است»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره ایثار، شهادت، بصیرت و آزادی طلبی ملتی است که در برابر حکومت های ظالم و استکباری جهان همواره با نیروی ایمان، اعتقاد و روحیه جهادی قد علم نموده و به پیروی از رهبری و مقام عظمای ولایت در جهت حفظ ارزشها و آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی گام برداشته است  و در این راه پر فراز و نشیب  همواره و در همه آزمون­ها سرافراز و سربلند بیرون آمده است. یکی از عرصه هایی که اقتدار، همبستگی و ولایت مداری این ملت را به جهانیان نشان داد و به عنوان برگ افتخاری در تاریخ این مرز و بوم به ثبت رسید نهم دی ماه است.
نهم دی ماه روز میثاق دوباره امت با ولایت و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است و آیینه تمام نمای بصیرت ملتی است که فتنه و دسیسه های دشمنان نظام و فریب رسانه های خارجی او را به خود مشغول نداشت و در لبیک به رهبر خویش درنگ نکرد و همانند دوران انقلاب و دفاع مقدس با تدبیر، وحدت و حضور به موقع در صحنه توانست نقشه دشمنان را بر هم زند.
 ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی ماه همراه با خیل مشتاقان جامعه ایثارگری و ملت شریف ایران، تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای ارزشمند ولایت فقیه را مایه اقتدار و سربلندی ایران اسلامی می دانیم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 190594
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...