داخلی صفحه فارس خبر
 
برگزاری کارگاه آموزشی بازرسان بنیاد جنوب کشور در شیراز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷
کارگاه آموزشی بازرسان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه جنوب کشور در شیراز آغاز به کار کرد.
 
به گزارش «ایثار واحد فارس» کارگاه آموزشی بازرسان بنیاد با حضور حسن مصلحی جانشین مدیریت و جمعی از روسای ادارات مدیریت ارزیابی عملکرد بنیاد کشور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، مدیرکل بازرسی استان و مسئولین بازرسی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه جنوب کشور در شیراز برگزار شده است.

رییس ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: در این کارگاه دو روزه مسئولین بازرسی 8 استان فارس، خوزستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و تهران بزرگ با ضرورت و نقش بازرسی و نظارت در سازمان های اجرایی و بنیادشهید و امور ایثارگران آشنا می شوند.
نعمت الله زارع افزود: آموزش ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در مقایسه با سایر دستگاه ها نیز از دیگر برنامه های این کارگاه اموزشی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز اظهار داشت: نظارت و بازرسی در سازمان ها و نهادها یک امر خطیر و ضروری است که به منظور مراقبت و حفاظت از دستگاه ها و نظارت بر کارکرد واحدها در راستای بهبود عملکرد آن دستگاه انجام می شود.
رجبعلی راهی تصریح کرد: از آن جا که بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد انقلابی است که رسالت خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را برعهده دارد پس لزوم نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای خدمات رسان این نهاد به منظور ارائه بهینه خدمات به جامعه هدف  بیش از سایر دستگاه ها احساس می شود.

کاظم اکرمی مدیرکل بازرسی استان فارس نیز در این مراسم با تشریح اهمیت بازرسی و نظارت در دستگاههای اجرایی به تبیین برخی از ویژگی های یک بازرس نمونه در فرآیند نظارت و بازرسی پرداخت و گفت: امانت داری، حقگویی، پیروی از انصاف و عدالت در کار، داشتن تجربه و تخصص لازم و آشنایی با قوانین و مقررات از ویژگی های یک بازرس کارآمد است.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 190638
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...