داخلی صفحه زنجان خبر
 
برگزاری شورای مدیران بنیاد استان زنجان/ مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود بدانیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
مدیرکل بنیاد استان زنجان در جلسه شورای مدیران گفت: مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام توان برای حلشان اقدام کنیم.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، شورای مدیران بنیاد استان زنجان با حضور اعضاء مربوطه به ریاست مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران برگزار شد.
در این جلسه علی کاظمی با اشاره به اینکه با یافتن نقاط ضعف و قوت می‌توان خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ارائه کرد، افزود: ادارات بنیاد باید از نیروهای انسانی و همچنین امکانات موجود خود استفاده کرده و رضایت خانواده‌های شاهد و ایثارگر را به بهترین شکل ممکن کسب کنند.
وی با بیان اینکه مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود بدانیم، اظهار کرد: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام توان برای حلشان اقدام کنیم تا لطف پرودگار شامل حالمان شود و در روز حساب شهدا یاریمان کنند.
کاظمی در بخشی از سخنان خود به ایام غرور آفرین دهه فجر اشاره کرده و افزود: روزهای باشکوهی پیش‌رو داریم که باید از آنها برای معرفی شهدا به مردم و همچنین رساندن سخنان و وصیتنامه آنان به نسل جوان استفاده کنیم.
مدیرکل بنیاد استان زنجان ادامه داد: اجرای برنامه‌های متنوع و پرمحتوا باید هدف همه افراد باشد تا مردم ارزش‌های انقلاب را بیشتر درک کرده و با راه و یاد شهدا مانوس شوند.
مدیران بنیاد و دیگر حاضران در بخشی از این جلسه به بیان نظرات، پیشنهادات و همچنین مشکلات موجود پرداخته و ضمن اعلامه آمادگی خود در انجام اقدامات مطلبو‌تر از مسئولان حاضر خواستند تا در رفع مسائل خانواده‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد استان و شهرستان‌ها یاریگر خوبی باشند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 190730
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...