داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون تعاون وامور مسکن بنیاد مرکزی :
مشاركت‌ تمامی پرسنل براي‌ رسيدن‌ به‌ اهداف‌ سازمان‌، ضروري‌ است‌
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲
معاون تعاون ومسکن بنیاد مرکزی گفت: مشاركت‌ تمامی پرسنل در اجراي‌ طرح‌ تكريم‌ ارباب‌رجوع‌ به خصوص سیستم برخط براي‌ رسيدن‌ به‌ اهداف‌ سازمان‌، ضروري‌ است‌.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"،عباس عابدی در جلسه آموزش سیستم برخط گفت: این امر نیاز به دستور العمل و راهکارهای پیچیده ندارد و اگر تمامی کارمندان وظایف محوله را به درستی انجام دهند، این طرح نیز مثل طرح های قبلی با موفقیت روبه روست و قطعا رضایتمندی جامعه ایثارگری را در پی خواهد داشت.
عابدی در ادامه افزود: هدف مرکز هاتف، مدیریت امور جاری، مدیریت مسایل و مشکلات بر اساس نوع مشکل، مدیریت پی گیری و فرایند حصول نتیجه و شناخت سازی از گلوگاه های اداری در بنیاد است.
این مقام مسئول  از جمله پروژه های مهم در دست اقدام را، پروژه برخط و انجام صحیح آن توسط کارشناسان شهرستانها، بحث ثبت سجایا ، تحلیل آماری مراجعین، احیای خط 1616، نظارت کارشناسان استانی به عملکرد کارشناسان شهرستان، برشمرد.
عابدی در این جلسه گفت: طرح تکریم جامعه شاهد و ایثارگر و جلب رضایت ارباب رجوع در میان سایر طرح‌  ها مسکن و وام های مربوطه و اشتغال توجه بیشتری را به خود معطوف داشته است.
وی در پایان در مورد کیفیت ثبت اطلاعات ایثارگران ، طراوات فضای اداری ، اعتقاد داشتن به کارهای اساسی از جمله پیشخوان بودن و خدمات الکترونیکی، ارتباط و تعامل بین همکاران و حوزه ها و برعکس، ارائه آمار مراجعین به حوزه ها به صورت ماهانه برای بهبود عملکرد حوزه ها مواردی را مطرح کرد.  
گفتنی است که پس از سخنان عابدی، رییس اداره مرکز هاتف استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد خود درخصوص درخواستهایی که توسط کاربران هاتف در این استان ثبت می شود، مشکلاتی را در پاسخگویی حوزه های تخصصی عنوان کرد و در ادامه آموزش سیستم برخط داده و  روسای مناطق نیز مشکلات خود را مطرح کردند.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 190739
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...