معاون سياسي وامنيتي استان كهگيلويه وبويراحمد:
ديدار با ايثارگران نياز مسئولان است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
معاون سياسي استانداري کهگیلویه وبويراحمددر دیدار با خانواده شهیدان پيرشه گفت: دیدار با ایثارگران به دلیل نیاز ما به خانواده شهداست وگرنه آنها نیازی به ما ندارند.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از ياسوج ، فتاح محمدي معاون سياسي  استاندار ي کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران ،مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد و رئيس بنياد شهرستان بويراحمد از خانواده شهیدان  پيرشه  در روستاي تهليون لوداب سرکشی کرد.
در این دیدار معنوی سیدمنصور موسوي مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از حمایت‌های استاندار ومعاونين ايشان از خانواده بزرگ ایثارگری استان اظهار کرد: این حجم بازدید از خانواده شهدا و تکریم آن‌ها کم‌نظیر است.
وي در ادامه اظهار داشت: محفل شهدا درس های زیادی برای نسل های مختلف انقلاب اسلامی دارد.
وی با بیان اینکه شایستگی خاص شهدا آنها را از دیگران متمایز کرده است، ادامه داد: دفاع مقدس میدان مبارزه با شیطان بزرگ بود.
  موسوي شهادت را بزرگ ترین و بهترین رزق و روزی خداوند تبارک و تعالی به شهدای انقلاب اسلامی بوده است.
موسوي خاطرنشان کرد: ولایت مداری ویژگی شاخص همه شهدای ما برشمرده می شو
در ادامه معاون سياسي  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که در همه حال خود را مدیون خون شهیدان می‌دانیم پیشرفت و توسعه کنونی کشور را مدیون ایثارگری شهیدان و جانبازان و آزادگان دانست.
وي گفت :ديدار  با خانواده شهدا تجدید میثاقی با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی محسوب می شود
 معاون سياسي استاندار  با بیان این که صاحبان اصلی این انقلاب مادران، پدران و خانواده‌های شهدا هستند، گفت: این دیدارهایی که انجام می شود به دلیل نیاز ما به خانواده شهداست وگرنه آنها نیازی به ما ندارند.
وی افزود: زمانی که از کار و تلاش روزمره خسته می شویم، تنها کاری که می تواند به ما روحیه مجددی برای فعالیت بدهد، دیدار از خانواده شهدا است.
فتاح محمدي  بیان کرد: این استان به‌واسطه تقدیم هزار و 800 شهید با داشتن تنها یک درصد از وسعت و جمعیت کشور در طول دفاع مقدس، رتبه نخست را در تقدیم تعداد شهید در کشور به خود اختصاص داده است.
معاون سياسي استاندار  بیان کرد: باید از نظرات و پیشنهادات خانواده ایثاگرای استان برای تعالی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد بیشتر استفاده کنیم.
پايان پيام
کد مطلب: 190771