حماسه 9 دی مربوط به یک جریان خاص نیست
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جمع کارکنان بنیاد گفت : نباید حماسه 9 دی را مختص یک جریان خاص دانست بلکه این بصیرت و بینش عمیق و حمایت از ولایت و رهبری متعلق تمام ملت ایران است و این شاخصه ارزشمند مردم ماست .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح دیروز (پنج شنبه) 9 دی 95 حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جمع کارکنان بنیاد به تشریح اهمیت حضور مردم در حماسه نهم دی ماه سال 1388 پرداخت و آن را حرکتی انقلابی و از روی بصیرت دانست و گفت : در هر عرصه ای از عرصه های انقلاب که مردم وارد میدان شدند حماسه ای ماندگار خلق شد و عزت و اقتدار برای کشور به ارمغان آمد .
وی مردم و رهبری را دو عنصر تعیین کننده در پیشبرد اهداف انقلاب خواند و ادامه داد : دشمنان و کینه توزان انقلاب از فضای غبارآلود کشور استفاده کردند و کشور را به مدت هشت ماه ناامن ساختند و این درایت و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب بود که با مدیریت پیامبرگونه خود اجازه نداد انقلاب به بیراهه کشیده شود .
حجت الاسلام عزیزی همچنین گفت : نباید حماسه 9 دی را مختص یک جریان خاص دانست بلکه این بصیرت و بینش عمیق و حمایت از ولایت و رهبری متعلق تمام ملت ایران است و این شاخصه ارزشمند مردم ماست .
کد مطلب: 190774
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...