شهدا مولفه قدرت نرم نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۹
سرتيپ دوم پاسدار محمد علي آسودی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در یادواره شهدای شهر ایور از توابع شهرستان گرمه شهدا را مولفه قدرت نرم نظام اسلامي خواند و گفت : به بركت خون همين شهدا ملت ایران بصيرت پیدا کرد و در مقابل فتنه گران ايستاد و جلوي منافقين و هتاكان به اهل بيت (ع) را گرفت .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی یادواره شهدای شهر ایور از توابع شهرستان گرمه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد .
سرتيپ دوم پاسدار محمد علي آسودی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در این مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا بیان خاطرات دوران دفاع مقدس را یکی از رسالت های مهم برشمرد و گفت : نباید در بیان خاطرات ارزشمند دوران دفاع مقدس احساسات بر عقلانیت و منطق غلبه پیدا کند چراکه تمام عمليات ها با عقلانيت و تفكر و مطالعات و تحقيقات جغرافيايي و حساب شده طرح ريزي می شد و یقینا شورانقلابی رزمندگان با شعور همراه بود .
وی پیرامون برخي تحريفات خاطرات جنگ هم تذكراني داد و گفت : باید خاطرات دوران دفاع مقدس منصفانه مورد قضاوت قرار گیرد  و نباید به گونه ای مطرح شود که جنبه منطقی مدیریت جنگ کمرنگ و تنها به آن رنگ و بوی احساسی بدهیم .
سردار آسودی با بیان این حقیقت که شهداي ما مظلومانه و قهرمانانه شهيد شدند تاکید کرد : ما بايد كاري كنيم كه امروز مردم به قهرمانان و پهلوانان دفاع مقدس افتخار كنند و براي اين پهلواني ها اشك شوق بريزند.
وی خاطرنشان کرد : امروز دفاع مقدس ما به خارج از مرز هاي ايران اسلامي صادر شده است، و الان عراق،سوريه، لبنان ،فلسطين و ديگر بلاد اسلامي ، دفاع ، مقاومت و عزت را از مردم ایران فرا گرفته اند.
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بصيرت مردم ایران را جلوه اي عظيم از عظمت و اقتدار یک کشور خواند و آن را مهمترین دلیل بر پیروزی های نظام اسلامی بر جبهه کفر دانست .
وی گفت : بصيرت ملت ایران در سال ٨٨ و خلق حماسه 9 دی نمونه برجسته ایست که در تاریخ این کشور ماندگار شد .
سردار آسودی جنایت فتنه گران را بزرگ و غیر قابل اغماض خواند و ادامه داد : این فتنه گران با توهین به بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل مترقی ولایت فقیه و در نهایت با هتك حرمت به امام حسين (ع) دلهای مالامال از عشق و ارادت به ساحت اباعبدالله الحسین (ع) را جریحه دار کردند و نشان دادند که هدف آنها تنها خاموش کردن نور هدایت اسلام است و آفرین به مردم بصیر ایران اسلامی که با حضور خود در نهم دی ماه سال 88 پاسخی دندان شکن به این هتاکان دادند .
وی شهدا را مولفه قدرت نرم نظام اسلامي خواند و گفت : به بركت خون همين شهدا ملت ایران بصيرت پیدا کرد و در مقابل فتنه گران ايستاد و جلوي منافقين و هتاكان به اهل بيت (ع) را گرفت .
کد مطلب: 190791