داخلی صفحه یزد خبر
 
تجلیل از خانواده شهدای راه آهن در بافق
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق به همراه مدیرکل راه آهن استان یزد از خانواده شهدای راه آهن تجلیل کرد.
تجلیل از خانواده شهدای راه آهن در بافق
 
به گزارش «ایثار یزد» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق به همراه مدیرکل راه آهن استان یزد با خانواده شهدای راه آهن بافق دیدار و از صبر و پایداری آنان تجلیل کرد.
رئیس بنیاد بافق در این دیدار با اشاره به رشادتهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، امنیت کنونی کشور را مرهون ایثارگری شهدا و ایثارگران دانست.
محمدرضا دهقانی زاده افزو.د: شهدا، جانبازان و آزادگان در اوج جوانانی و علی رغم تعلقاتی دنیایی که هر انسانی دارد، دست از کار و مشغولیتهای دنیا کشیدند و برای دفاع از مرزهای میهن اسلامی به جبهه رهسپار شدند و با ثبت حماسه های هشت سال دفاع مقدس ایران و ایرانی را در جهان سرافراز کردند.
مدیرکل راه آهن استان یزد نیز با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تصریح کرد: یقینا ما هرچه داریم به برکت خون شهدا به دست امده است و باید با ادامه دادن راه شهدای والامقام دین خود را ادا کنیم.
سید مصطفی داودی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه آهن افزود: شهدای ما همواره در تلاش برای آبادانی و استقلال کشور گام بر می داشتند و در هر مسئولیتی که بودند، به بهترین شکل انجام وظیفه می کردند.
در پایان این دیدارها با اهدای لوح تقدیر از صبر و استقامت خانواده های شهدا قدردانی شد.
 
کد مطلب: 190841