امروز و برای تکریم از خانواده‌ای با 3 شهید
مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به دیدار خانواده شهیدان پیرشه رفتند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹
برای تکریم از خانواده‌ای با 3 شهید، مسؤولان کهگیلویه و بویراحمد به دیدار خانواده شهیدان پیرشه رفتند.
مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به دیدار خانواده شهیدان پیرشه رفتند
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز به همراه جمعی از مدیران استانی به دیدار خانواده شهیدان پیرشه در منطقه لوداب رفت.
در این دیدار که مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان و همچنین مسؤول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند این خانواده معظم دارای سه شهید تکریم شدند.
سیدمنصور موسوی در این دیدار با قدردانی از حمایت‌ مسؤولان استانی به خصوص استاندار و معاونین استان از سرکشی و دیدار با خانواده ایثارگران اظهار کرد: بازدید و سرکشی از خانواده معظم شهدا در این استان در دوره کنونی کم‌نظیر بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید استان با بیان اینکه نشستن در محفل شهدا عزت‌بخش و بصیرت‌آفرین است تصریح کرد: محفل شهدا همچنین برای جوانان و نوجوانان این دوره درس‌آموز خواهد بود.

موسوی در بخش دیگری از اظهارات خود در جمع خانواده شهیدان پیرشه در روستای تهلیون لوادب تصریح کرد: شهیدان نسبت به دیگران متمایز بودند و باید از منش و سیره شهیدان برای تهذیب اخلاق و تزکیه نفس استفاده کرد.
مدیرکل بنیاد شهید استان در ادامه اظهارات خود با بیان این که شهدا شایستگی خاص خود را داشته‌اند افزود: آن‌ها در دفاع مقدس به جنگ شیاطین رفتند و به همین خاطر بصیرت آن‌ها باری ما و نسل امروز بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

وی به عزم بنیاد شهید استان برای خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری اشاره کرد و گفت: سرکشی از خانواده جامعه ایثارگری اعم از خانواده شهدا و جانبازان آزادگان را با جدیت در دستور کار قرار داده و سعی ما بر این است که پی‌گیر مشکلات آن‌ها تا جایی که امکان دارد باشیم.
انتهای پیام/2571/ن30
کد مطلب: 190853