داخلی صفحه بوشهر خبر
 
همه ما باید قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان باشیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: همه ما باید قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان باشیم.
همه ما باید قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان باشیم
 
به گزارش « ایثار بوشهر»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به همراه معاون بهداشت و درمان استان و پزشک پایش سلامت بنیاد به دیدار مادر معظم شهید والامقام «ماشاالله عباس پور دواسی» رفتند.
ابراهیم تشکری در این دیدار طی سخنانی بیان داشت: صبر و استقامت والدین شهدا ستودنی است و بی شک این استقامت و پایداری به مدد حماسه آفرینی شهدا که نشأت گرفته از شور و شعور حسینی بود شکل گرفته است و امروز به لطف حق تعالی در جامعه به عنوان یک فرهنگ معنوی و ارزشی ترویج داده می شود.
وی افزود: خدمت به قشر معظم شاهد و ایثارگر بهترین افتخار است و ما با دیدن چهره نورانی والدین معظم شهدا روحیه می‌گیریم.
تشکری تصریح کرد: مردم شهید پرور ایران با الگو گرفتن از این اسوه‌های مقاومت می‌توانند درمقابل تمام مشکلات و توطئه‌های دشمنان بایستند و پیروز شوند.
وی خاطر نشان کرد: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران مهم ترین وظیفه برای همه مردم است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر یادآور شد: همه ما باید قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان باشیم چرا که اگر این ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی ها نبود کشور به عزت و اقتدار امروز  دست نمی یافت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190854
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...