داخلی صفحه یزد خبر
 
همایش آموزشی کارشناسان مرکز ارتباطات و مراجعات در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
با هدف آموزش سیستم برخط همایش کارشناسان مرکز ارتباطات و مراجعات در یزد برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش کارشناسان مرکز ارتباطات و مراجعات با هدف آموزش سیستم برخط و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در یزد برگزار شد.
مدیرکل بنیاد یزد در این مراسم با بیان اهمیت کار مرکز ارتباطات و مراجعات گفت: کارشناسان این مرکز در خط مقدم خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران قرار دارند.
احمدابراهیمی افزود: حضور در چنین جایگاهی باعث می شود مرکز ارتباطات، جایگاه ویژه ای در تکریم و خدمت رسانی به جامعه ایثارگری که یکی از مهمترین اهداف بنیاد است، داشته باشند و همکاران ما در این بخش باید نهایت تلاش خود برای خدمت به بهترین خلق خدا انجام دهند.
وی تاکید کرد: کارشناسان مرکز ارتباطات و مراجعات نه تنها وظیفه ثبت درخواست های جامعه ایثارگری را به عهده دارند، بلکه باید تلاش کنند پیگریهای لازم تا رسیدن به نتیجه مطلوب را داشته باشند و در جایی که اقدام مثبتی برای درخواست میسور نیست، با برخوردی خوش و اسلامی رضایت ارباب رجوع خود را جلب کنند.
رئس مرکز ارتباطات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مرکز در ثبت و پیگیری درخواستهای جامعه ایثارگری، کارشناسان برتر این حوزه را معرفی و از خدمات آنان قدردانی کرد.
مرتض حسین پور با تشریح سیستم برخط گفت: لازمه دولت الکترونیک، بهره گیری از سیستم هایی است که بشر کمتر در آن دخیل است و ارباب رجوع راحت و سریع به مقصود خود می رسد و لذا با هدف برون سپاری خدمات بنیاد، سیستم برخط طراحی شده و طی این فرایند متقاضیان وام مسکن با مراجعه به کارشناسان مرکز ارتباطات و مراجعات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام می کنند.
وی خاطر نشان کرد: ثبت وام مسکن نخستین گام بنیاد در تحقق دولت الکترونیک خواهد بود و در اینده ای نزدیک سایر خدمات بنیاد نیز در این فرایند قرار خواهد گرفت.
کد مطلب: 190876
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...