مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد:
جانبازان الگوي برجسته از ايثار وفداكاري هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد درديدار باجمعي از جانبازان ٧٠درصدگفت: جانبازان الگوي برجسته از ايثار وفداكاري هستند.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از ياسوج سيد منصور موسوي    مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونان خود با جانبازان بالای 70 درصد در یاسوج دیدار کرد.
وي در اين دیدار دو ساعته در ياسوج خانواده های شهدا و جانبازان را سرمایه‌های اصلی جمهوری اسلامی دانست و اظهار كرد:عزت و کرامت نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا به برکت اسلام، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، ایستادگی مردم و از خود گذشتگی شهدا و جانبازان و صبر و بردباری خانواده‌های آنها است.
موسوي جانبازان‌ الگوی برجسته‌ از ایثار و فداکاری‌ هستند و رنج‌ها، ناراحتی‌ها و مشکلات را با صبر و بردباری تحمل‌ کردند و تکریم و تلاش برای رفع مشکلات آنها وظیفه همگانی بخصوص مسئولان است. 
موسوي در ادامه به مشکلات مطرح شده از سوی تعدادی از این عزیزان با اطلاع شد و برای رفع پاره‌ای از آنها قول مساعد داد.

وی با بیان اینکه، قشری عزیزتر از جانبازان و ایثارگران نداریم، گفت: همه مسئولان موظف به پیگیری و رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های آنها هستند.
مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی جانبازان را مشکل درمان آنهاست و باید نسبت به تجهیز بیمارستان تخصصی سلمان یاسوج که ویژه جانبازان است، اقدامات لازم انجام شود.
موسوي به رفع مشکلات مربوط به بحث مجتمع خدماتی رفاهی ایثارگران تاکید کرد و گفت: برخی از این مشکلات بدون هرگونه هزینه‌ای در دستگاه‌ها رفع شدنی است.
در این نشست پیگیری مشکلات مربوط به بحث درمان ،مجتمع توانبخشي ايثارگران و مسکن جانبازان بالای 70 درصد هم در دستور کار قرار گرفت.
پايان پيام
کد مطلب: 190892