پور حاج رضايي :
نگاه ملي به شهرستان چابهار در جهت پيشرفت و توسعه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
مدير عامل موسسه فرهنگي و ورزشي ايثار گفت:در جهت توسعه و پيشرفت شهرستان چابهار بايد به آن نگاه ملي ويژه داشت.
 
به گزارش ايثار واحد سيستان و بلوچستان، پور حاج رضايي در جلسه مسئولین شهرستان چابهار گفت: این شهرستان به دليل موقعيت جغرافيايي و اقتصادي وموقعيت راهبردي و دسترسي به آب هاي آزاد از اهميت فراواني برخوردار است و سازندگي و سرمايه گذاري بسياري بايد در آن صورت پذيرد.
وي افزود:با توجه به برگزاري يازده دوره از مسابقات ايثارگران در اين شهرستان و توسعه روز افزون شهرستان چابهارما را بر آن داشت كه بصورت جدي تر به اين شهرستان بپردازيم و به آن نگاه ويژه اي داشته باشيم.
مدير عامل مجتمع ورزشي و فرهنگي ايثارافزودند:نگاه ملي و عزم جدي در شهرستان چابهار در خصوص ايجاد مجتمع هاي خصوصي از قبيل پروژه هاي فرهنگي وگردشگري مي تواند گامي در جهت پيشرفت اين شهرستان باشد و علاوه بر آن مي تواند نشاط و شادابي را در ميان ايثارگران ما ايجاد كند و اين تلاش همه سازمانها را مي طلبد.
پالاش مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران ضمن تشكر از حضور پورحاج رضايي مدير عامل موسسه فرهنگي و ورزشي ايثار و ايزدي معاون تعاون و رييس هيئت مديره موسسه فرهنگي و ورزشي ايثار در شهرستان چابهار گفت: شهرستان چابهار يكي از مناطق آزاد هفت گانه ايران است كه در راستاي اهداف اقتصادي اين كشورتلاش هاي بسيار صورت گرفته است و ايجاد مجتمع هاي خصوصي در اين شهرستان بسيار موثر واقع مي شود.
وي افزود:احداث مجتمع فرهنگي و ورزشي ايثار در شهرستان چابهار جهت رفاه و شادابي ايثارگران و خانواده هاي شهدا و ايثارگران گامي اساسي در جهت خدمات رساني به اين قشر معزز مي باشد و تحقق اين امر تلاش ونگاه ويژه همه دستگاهها و سازمانها را را در بر دارد كه به اميد خدا تحقق گردد.
جلسه با حضور پورحاج رضايي مدير عامل مجتمع ورزشي و فرهنگي ايثار ،ايزدي معاون تعاون و امور اجتماعي بنيادشهيد و امورايثارگران و رييس هيئت مديره موسسه فرهنگي و ورزشي ايثار ،پالاش مديركل  بنيادشهيد و امور ايثارگران سيستان و بلوچستان وهيئت همراه ،معاون فرماندار ويژه شهرستان چابهار ،سعيدي شوراي شهر و شهردار اين شهرستان و ساير روساي ادارات چابهار در خصوص پيگيري زمين مجتمع فرهنگي و ورزشي ،رفاهي ايثار و بحث اشتغال و همكاري لازم همه دستگاهها در فرمانداري شهرستان چابهار برگزار شد.
کد مطلب: 190898
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...