داخلی صفحه بوشهر خبر
 
دوره آموزشی ویژه مسئولین امور ایثارگران سازمان بنادر و کشتیرانی کشور برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
دوره آشنایی با قوانین و مقررات ایثارگران ویژه مسئولین امور ایثارگران سازمان بنادر و کشتیرانی کشور با همکاری حوزه معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در محل اداره سازمان بنادر استان برگزار گردید.
دوره آموزشی ویژه مسئولین امور ایثارگران سازمان بنادر و کشتیرانی کشور برگزار شد
 
به گزارش « ایثار بوشهر»، عبدالرسول رضازاده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اعلام خبر فوق بیان داشت: در این دوره آموزشی خلاصه ای از ساختار سازمانی و اداری بنیاد از ابتدای تاسیس تاکنون و تشریح فعالیت معاونت های بنیاد به تفکیک حوزه ها به استناد قوانین و مقررات حمایتی ایثارگران برای حضار شرح داده شد.
وی افزود: این دوره آموزشی به مدت دو روز از تاریخ 5 دی ماه لغایت 6 دی ماه برگزار شد.
رضازاده ادامه داد: حضور ایثارگران در دستگاه های اجرایی عطر و بوی ایثار را در جامعه زنده نگه می دارد و قطعا تاثیر گذاری مثبتی بر سایر نیروها خواهند داشت.
وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به وجود ایثارگران احتیاج دارد و این جامعه است که از گذشت و فداکاری های ایثارگران ارتزاق می نماید.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم خود را در مسیر شهدا نگاه داریم قطعا بازدهی کار ما نیز بسیار بیشتر خواهد شد و ثمره این مهم نیز در تمامی امور دیده می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 190928