حماسه نهم دیماه تجلی هویت عاشورایی مردم ایران در دفاع از ولایت فقیه و آرمانهای والای شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵
جانشین سپاه عاشوار در همایش بصیرت و ولایتمداری خانواده های شاهد وایثارگر شهرستان اهر به مناسبت گرامیداشت 9 دی گفت: در حماسه معجزه آسای 9 دی ولایتمداری مردم بصیر ایران اسلامی برای همگان به نمایش گذاشته شد و مردم غیور ایران اسلامی نشان دادند تا پای جان در راه آرمان های اسلام و انقلاب و شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس ایستاده اند و این روز تجلی هویت عاشورایی مردم ایران در دفاع از آرمانهای والای شهدا و ولایت فقیه است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر همایش بصیرت و ولایتمداری مردم شهرستان اهر به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی سال 88 با حضور پرشور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، جانشین سپاه عاشورا ، امام جمعه ، فرماندار و مسئولین و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان و عموم مردم غیور و انقلابی اهر در مسجد شیخ عماد (مصلی نماز جمعه ) برگزار شد.
سرهنگ قادری جانشین سپاه عاشوار بعنوان سخنران اصلی این همایش طی بیاناتی با اشاره به اینکه در حماسه معجزه آسا و مردمی ۹ دی نقش بی بدلیل ولایت فقیه و رهبری و همچنین تجلی ، شکوه و عظمت ولایت مداری مردم بصیر ایران اسلامی برای دوست و دشمن به نمایش گذاشته شد گفت: مردم ایران اسلامی تا پای جان در راه آرمان های اسلام و انقلاب و شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس ایستاده اند و همواره برای خنثی سازی نقشه های دشمن گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب خواهند بود.
جانشین سپاه عاشورا با بیان اینکه نقش خانواده های معزز شهدا وایثارگران در پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ويژه و ممتاز است، افزود: خانواده هاي معظم شهدا و ایثارگران هميشه پشتیبان و حامي اين انقلاب بوده و هستند و ما بايستي قدردان آنان باشیم.
وی با تاکید بر اینکه  حماسه نهم دیماه تجلی هویت عاشورایی مردم ایران در دفاع از ولایت فقیه و آرمانهای والای شهدا بود خاطر نشان کرد: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت نیاز مبرم جامعه بوده و تبیین این فرهنگ عاشورایی عاملی موثر در بقا و تثبیت نظام و انقلاب است.
سرهنگ قادری ادامه داد: در جریان فتنه سال 88 مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بدون هیچ‌گونه مسامحه‌ای، با اهانت کنندگان به مقدسات و حرمت‌شکنان برخورد کرده و پاسخ دندان‌شکنی به فتنه گران منافق و دشمنان نظام اسلامی دادند.
اتمام پیام
کد مطلب: 190939
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...