داخلی صفحه زنجان خبر
 
دانشجویان شاهد ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زنجان تجلیل شدند/ دانشجویان شاهد و ایثارگر در صحنه‌های علمی و پژوهشی حضور پررنگی داشته باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۶
مدیرکل بنیاد استان زنجان در مراسم تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در صحنه‌های علمی و پژوهشی حضور پررنگی داشته باشند.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، آئین تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر علمی – پژوهشی کلان منطقه شش آمایش کشوری در زنجان با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و امور لجتماعی و رئیس اداره آموزش بنیاد استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، جمعی از دانشجویان شاهد و ایثارگر مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری استان‌های زنجان، قزوین، البرز، اراک و قم در سالن رازی دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان برگزار شد.
بیگلری رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان در این مراسم درباره اهداف والای امام راحل و مقام معظم رهبری و همچنین نیاز جامعه به علم‌آموزی سخنانی بیان کرد.
وی در ادامه سخنان خود مواردی را در باب اهمیت و جایگاه عالم در اسلام  مطرح کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس از دانشجویان شاهد و ایثارگر خواست با تمام توان خود نسبت به فراگیری علم و دانش و ارتقاء سطح علمی خود تلاش کنند چرا که الگویی برای سایر دانشجویان هستند.
علی کاظمی ادامه داد: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در صحنه‌های علمی و پژوهشی حضور پررنگی داشته باشند و آگاهی خود را روز به روز افزایش دهند.
در بخشی از این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایا از دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 190940