کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مرند برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۶
احمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند در این همایش گفت : : آسیب های اجتماعی به عنوان اموری که نظم جامعه را بر هم می زنند بسیار حائز اهمیت هستند و با توجه به اهمیت آسیب های اجتماعی و روند رشد آنها این امور نیاز به پیگیری و رسیدگی جامع و کامل دارد .
 
 به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از  شهرستان مرند پنجشنبه 9 دی  ماه 1395 کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی به همت واحد مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران مرند  و با حضور  مشاورین  مجرب نيروي انتظامي جهت آموزش خانواده های معظم شاهد وایثارگر از ساعت 8 الی 11 در سالن اجتماعات بنیاد شهیدو امور ایثارگران مرند برگزار شد.
احمدی رئیس بنیاد شهید مرند در این همایش با گرامیداشت حماسه نهم دی و با  بیان اینکه  نهم دی ماه روز میثاق دوباره مردم با ولایت و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است  گفت : ملت ما همیشه بیدار و در صحنه حاضر است و خدعه و نیرنگ دشمن را با آگاهی خنثی می کند .
احمدی در ادامه افزود : آسیب های اجتماعی به عنوان اموری که نظم جامعه را بر هم می زنند بسیار حائز اهمیت هستند و با توجه به اهمیت آسیب های اجتماعی و روند رشد آنها این امور نیاز به پیگیری و رسیدگی جامع و کامل دارد . و با توجه به اینکه بخش اعظمی از رفتارها در خانواده شکل می گیرد در این جلسه اهم موضوعاتی که در خانواده و جامعه می توانند در آسیب پذیری فرزندان تاثیرگذار باشند بررسی می گردد.
این کارگاه آموزشی در موضوعات مختلف از جمله مهارت های فرزند پروری و روش های پیشگیری از اعتیاد باهدف آشنایی خانواده های شاهد و ایثارگر با آسیب های اجتماعی و فضای مجازی با حضور مشاورین مجرب نیروی انتظامی صورت گرفت.
اتمام پيام
کد مطلب: 190941
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...